Home / Міські новини | Вараш / Культура / Сьогодні гуляйте, а скорбити будете завтра! (фото)

Сьогодні гуляйте, а скорбити будете завтра! (фото)

У неділю, 19 лютого, вперше у нашому місті відбувся фестиваль-ярмарок «Смачніше сала – тільки сало!». Ярмарок розпочинався міськими змаганнями «Сімейні перегони. Велика сім’я», що відбулися в Парку культури та відпочинку, де проходив ярмарок. В заході брали участь не лише підприємці нашого міста, а й гості з району та області. Під час заходу всі бажаючі могли придбати сало (соління), готові м’ясні вироби, хлібобулочні вироби та сувеніри. Гулянка проходила з 12.00 до 18.00.

Загалом масові гуляння проводити у містах потрібно, вони згуртовують громадськість. Але по-перше, з 18 по 22 лютого по всій Україні відбуваються заходи із вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної сотні та трагічних подій під Дебальцево. Коли вся Україна плаче та молиться за душі загиблих Героїв, у Вараші повним ходом йде фестиваль-ярмарок «Смачніше сала – тільки сало!». Начебто в календарі не знайшлося іншого дня для салоїдства та гучного концерту? Чи вже може і війни у нас нема? Якісь зовсім неправильні у нас цінності для розбудови Держави.

По-друге, якщо ви все ж таки вирішили провести фестиваль, то потрібно було залучити для цього заходу і одну із комунальних служб нашого міста. Так, це вихідний день і всі хочуть відпочивати, але ярмарок в повному «розпалі», а дороги «не пройти, не проїхати». За статутом, «ми зобов’язуємося чистити Паркову зону міста, пам’ятники, центральну дорогу та пішохідні алеї поблизу доріг», –  це ж нам говорив директор КП «Благоустрій» Юрій Сергійчук.

Тому, хто і як виконує свою роботу, ці висновки робіть самі.

Про admin

Читайте також...

У Вараші на два тижні посилюють карантин!

У неділю, 31 травня 2020 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X