Home / Міські новини | Вараш / Культура / Провели міський етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» (фото)

Провели міський етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» (фото)

27 березня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3  методичним кабінетом закладів освіти було проведено міський етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» завдяки Міжнародному благодійному фонду «МИР». Основним завданням олімпіади є підвищення інтересу школярів до вивчення Біблії, виховання духовно-багатої та національно-свідомої особистості.

5ff2da698b3b76e8cdb9d0576e73d737_l

    Варто зазначити, що у навчальних закладах міста вже не один рік викладається предмет «Християнська етика», тому з метою визначити найкращих знавців Святого письма було прийняте рішення про участь школярів міста в олімпіаді. У змаганнях взяли участь майже 100 учнів 3-7 класів.

Відкрив олімпіаду віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР» Скоропляс Сергій Валерійович, який наголосив на важливості духовно-морального виховання молоді у сучасному світі: «Саме тому ми започатковуємо олімпіаду «Знавці Біблії», мета якої — виховання духовної особистості на біблійних цінностях».

З вітальним словом також виступили: Кремінська Ніна Анатоліївна, завідувач методичним кабінетом КУ «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти», котра на прикладі із власного життя наголосила на важливості Біблії в житті людини; Горегляд Яна Іванівна, методист  КУ «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти, яка звернула увагу присутніх на важливості вивчення предметів духовно-морального спрямування у школі.

Юні переможці міського етапу у травні матимуть змогу позмагатися на обласному рівні. Організатори зауважують, що олімпіада стане щорічною, – пише varashosvita.rv.ua.

Про Varash Info

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X