Home / Міські новини | Вараш / Культура / Перемога талановитих вихованців БДЮТ на Міжнародному Фестивалі-Конкурсі Мистецтв “Зіркові Хвилі Світязя 2017” !

Перемога талановитих вихованців БДЮТ на Міжнародному Фестивалі-Конкурсі Мистецтв “Зіркові Хвилі Світязя 2017” !

На мальовничому березі найбільшого в Україні озера Світязь, у Шацькому національному природному парку, з 30 червня по 2 липня 2017 року відбувся Міжнародний Фестиваль-Конкурс Мистецтв “Зіркові Хвилі Світязя 2017”, організований ВГО “Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга”, при підтримці Департаменту культури, Міністерства освіти й науки України, Продюсерського центру та студії звукозапису Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігоря Нетлюха “DS SOUND”.

Фестиваль зібрав учасників з усіх куточків України, Білорусі, тощо, серед яких були і наші талановиті солісти Вокальної студії “Гармонія”, під керівництвомАлексєєнко Оксани Володимирівни, та талановиті танцюристи Зразкового художнього хореографічного ансамблю “Пірует”, під керівництвом Махоріної Ольги Павлівни, Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради.

Конкурсанти змагалися у таких номінаціях як “вокальне мистецтво”, “хореографічне мистецтво” та “оригінальне мистецтво”. Обдаровані діти, молодь та творчі особистості-професіонали представляли два твори. А вельмишановне журі оцінювало не лише техніку виконання композицій, а й артистизм, емоційність, оригінальність і самобутність, розкриття теми і образу.

Отож так приємно, що серед такого різноманіття учасників призові місця в номінації “вокальне мистецтво/ естрадний вокал” отримали наші вокалісти:

Бабік Марина, Говорун Ніка, Подкопаєва Кіра – Лауреати ІІІ премії – отримали Дипломи та Кубки фестивалю;

Ясюк Оксана – Лауреат І премії – отримала іменний Кубок та Диплом фестивалю, а також Сертифікат на участь в міжнародних фестивалях-конкурсах організованих ВГО “Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга”.

Більше того, дівчатка отримали Сертифікати на суму 50 та 100 євро для участі в міжнародному фестивалі-конкурсі, що буде проводитись в Болгарії цього літа.

Серед танцювальних колективів в номінації “хореографічне мистецтво”:
Зразковий художній хореографічний ансамбль “Пірует” – Лауреат ІІ премії / бально-спортивна хореографія та
Лауреат І премії / сучасна хореографія – отримали іменні Кубки та Дипломи фестивалю, а також Сертифікат на участь в міжнародних фестивалях-конкурсах організованих ВГО “Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга”.

Ансамль також отримав Сертифікат на для участі в міжнародному фестивалі-конкурсі, що буде проводитись в Болгарії цього літа.

Окрім того, Оксана Володимирівна – керівник Вокальної студії “Гармонія”, та Ольга Павлівна – керівник Зразкового художнього хореографічного ансамблю “Пірует”, отримали Подяки від організаторів фестивалю.

Вітаємо наших переможців і бажаємо нових міжнародних перемог!

Про admin

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X