Home / Міські новини | Вараш / Культура / Наші діти – наше майбутнє (фото)

Наші діти – наше майбутнє (фото)

Вараська театр-студія танцю «Грааль», 7-8 жовтня, прийняла участь у фестиваль-конкурсі під назвою «Мрії збуваються», що проходив у Вінниці. Учасники студії діти від 2 до 17 років, які беруть участь не лише у місцевих, але й обласних, регіональних та всеукраїнських конкурсах.

Все розпочиналося з того, як Граалівців запросили у Чернігів, де вони зуміли вибороти титул найкращого танцю фестивалю-конкурсу. Після феєричної перемоги, танцівники отримали запрошення до Києва на виступ, який проходив на Першому Національному каналі і наші дітки знову здобувають перемогу гран-прі. Їх помітили не лише у центральній Україні, але й День народження Артек-Буковель, без їхньої участі не відбувся. Після чого виступ у Вінниці приносить знову ж призові місця.  Вараська молодь здобуває перемогу, а нам лишається, лишень, ними пишатися.

Свої враження від поїздки до Вінниці нам розповіла керівник театр-студії «Грааль» Юля Лакізюк-Крупіч: «Дорога до Вінниці була не простою, хоча діти залишилися задоволені. Під час дороги в автобусі, вони будували будиночки, а для танцівників це справжня пригода. В наших дітей варто повчитись на рівному місці знайти собі заняття по душі і бути щасливими. У заході приймали участь дуже багато учасників з усіх куточків України і навіть з-за кордону. Ми виграли два перших місця, два других і третіх місць. Я, як керівник, дуже пишаюся вихованцями, адже вони незважаючи ні на які перешкоди, зуміли здобути чергову перемогу. Після фестивалю, у нас був час здійснити прогулянку Вінницeю. Краса неймовірна, діти у захваті». Вже зовсім скоро дітлахів чекає Львів та наша столиця. Тому бажаємо учасникам легких перемог і позитивних емоцій.

img-0e40011e709bd61dd615d77e3cbd7c84-v

Людмила Скібчик

Про admin

Читайте також...

Досі не маєте постійного перукаря? Не знаєте кому довірити своє волосся?

Пропоную комплекс перукарських послуг: ▪️Стрижки (будь-якого типу та складності) ▪️Фарбування (також з використанням складних технік …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X