Home / Міські новини | Вараш / Культура / «Energy Art Fest» – незабаром у Вараші! (відео, фото)

«Energy Art Fest» – незабаром у Вараші! (відео, фото)

У Вараші розпочали підготовку до фестивалю мистецтв «EnergyArtFest». Фестиваль «Енергія мистецтва» громадської організації «Агенція сталого розвитку міста» став переможцем конкурсу «Малі міста – великі враження». Організатори обіцяють здивувати гостей свята драйвом та енергією, яких в місті Вараш вистачить на всіх!
Дата проведення фестивалю мистецтв «EnergyArtFest» 14-15 вересня 2019 року. Офіційне відкриття локації та початок фестивалю о 16:00.

znimok-ekrana-2019-08-28-08-51-46
Проект реалізовується за підтримки: Міністерство культури УкраїниВП “Рівненська АЕС”Будівельна компанія “Алатир-Інвест”, Агенція сталого розвитку міста.

 Про це розповів секретар Вараської міської ради Олександр Мензул. – За моєї ініціативи, як секретаря Вараської міської ради, в партнерстві з Агенцією сталого розвитку міста (м.Рівне),  ВП “Рівненська АЕС” та Будівельною компанією «Алатир-Інвест» було подано заявку на конкурс та здобуто перемогу. Відтак, ми вже розпочали підготовку до яскравої мистецької подію нашого міста.  Тож чекаємо усіх на «EnergyArtFest» – наголошує Олександр Мензул.

В рамках проекту в м.Вараш на мікрорайоні Ювілейний буде створено новий вуличний креативний простір для розвитку мистецького життя міста, де буде змога проводити мистецькі заходи, концерти, фестивалі під відкритим небом.  На території простору міста буде створено арт-обєкт  у вигляді великих літер Вараш та розфарбований у стилі стріт-арт. Цей об’єкт буде виступати немов галерея під відкритим небом та стане символом як фестивалю так і локації вцілому.  Відтак, «EnergyArtFest» – це не просто фестиваль, це формування платформи для розвитку творчого потенціалу міста – наголошує автор проекту Олена Хмельник.

Окрім цього організатори обіцяють здивувати гостей свята драйвом та енергією. Будуть проводитись численні безкоштовні майстер-класи, шоу-програми для дітей та дорослих, виступи місцевих зірок та колективів, дискотека, відомих ді-джеїв, світлодіодне шоу, шоу роботів-трансформерів. Спеціальними гостями фестивалю будуть фіналістка Голосу країни Іванка Червінська та Ігор Закусь – бенд JazzKolo, а також легендарний симфонічний оркестр «Brevis».

Про Varash Info

Читайте також...

Досі не маєте постійного перукаря? Не знаєте кому довірити своє волосся?

Пропоную комплекс перукарських послуг: ▪️Стрижки (будь-якого типу та складності) ▪️Фарбування (також з використанням складних технік …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X