Home / Міські новини | Вараш / Бізнес / Маєте целюліт або зайву вагу? (фото)

Маєте целюліт або зайву вагу? (фото)

Пресотерапія допоможе вирішити ці проблеми

З кожним днем все міцніше в список ефективних методів масажу входить пресотерапія, або ж як її ще називають лімфодренажний масаж.

Лімфодренаж заснований на боротьбі з целюлітом і є інноваційним методом схуднення.

Та чи на стільки є ефективною пресотерапія? Який результат варто очікувати після процедури? На ці та багато інших питань, відповіла масажист із 15-ти річним досвідом роботи Юлія Міткевич.

«Пресотерапія (лімфодренаж) це метод, заснований на ритмічній стимуляції м’язів у певній послідовності з метою стимуляції природного дренажу лімфи і зменшення вмісту рідини і токсинів у тканинах організму.

На питання, який результат після проходження процедури лімфождренажу, відповів, що перш за все це підвищення еластичності та пружності шкіри. Пресотерапія є хорошим методом у боротьбі з вагою, зниження ваги відбувається уже після перших сеансів. Лімфодренажний масаж зменшує інтенсивності набряків в тому числі набряк ніг. Післяопераційні, посттравматичні набряки, після проходження курсу терапії зникають. Ще одним плюсом у пресотерапії – зменшення відчуття втоми в ногах, повернення легкості.

Цей інноваційний метод ефективний для тих людей чиї захворювання, пов’язані з порушенням циркуляції крові та лімфи. Лімфодренаж також є хорошою профілактикою варикозної хвороби вен нижніх кінцівок.

Тож, якщо ви хочете спробувати та відчути ефект після пресотерапії, ласкаво запрошуємо вас до нашої студії масажу «BEAUTY LIFE», ми знаходимося в торговому центрі «Гранд базар», третій поверх (слідки на підлозі допоможуть нас знайти).

Також в нас ви можете пройти курси класичного, вакуумного, медового, антицелюлітного та загального масажів, як для дорослих так і для дітей”.
Записатися можна номером телефону 097675708

P.S. Шукаєте подарунок близькій людині, ми допоможемо, у нас можете придбати подарунковий сертифікат.

Про Varash Info

Читайте також...

Досі не маєте постійного перукаря? Не знаєте кому довірити своє волосся?

Пропоную комплекс перукарських послуг: ▪️Стрижки (будь-якого типу та складності) ▪️Фарбування (також з використанням складних технік …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X