Home / Міські новини | Вараш / «Диверсанти» захопили РАЕС та «підірвали» мерію Вараша (відео)

«Диверсанти» захопили РАЕС та «підірвали» мерію Вараша (відео)

30 травня, на Рівненській АЕС пройшли міжрегіональні антитерористичні навчання. За легендою навчань на територію України проникло кілька диверсійних груп із метою вчинення диверсій на атомних об’єктах. У рамках навчань відпрацьовується взаємодія різних підрозділів і структур атомної станції і спецпідрозділів СБУ та поліції.

varash00170На першому етапі навчань спецпідрозділи СБУ й поліції ліквідовували диверсійну групу, яка проникала на територію АЕС. На другому етапі «бойові дії» перемістились у центр міста. Працівники антитерористичного центру СБУ, спецпідрозділи «Альфа» й КОРД, за умовами навчання, ліквідовували групу терористів, яка захопила будівлю міської ради. З будівлі оперативно евакуювали працівників. Бойовиків витиснули з мерії, оточили та ліквідували на території незавершеного будівництва, що поблизу міської ради Вараша.

За словами Олексія Муляренка цьогорічні навчання набагато масштабніші за попередні, які проводилися в минулі роки. Під час навчань, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, були виявлені деякі слабкі місця, однак у результаті роботи штабу даної АТО «диверсантів» було знешкоджено, заручники визволені та розміновано Варашський ЦНАП.

«В цілому, такі навчання є дуже актуальними та необхідними в сучасних умовах, адже дають можливість підвищити рівень заходів із протидії терористичній та диверсійній загрозам. Окрім того, це хороша можливість перевірити та відлагодити спільні дії органів державної влади, спецслужб, правоохоронців і представників Збройних сил на випадок реальної територистичної загрози», — зазначив очільник Рівненщини.

Нагадаємо, що в даних навчаннях беруть участь працівники Рівненської та Хмельницької АЕС, антитерористичного центру СБУ, поліції та патрульної поліції.

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

33347205_2079165512330344_4739636126422138880_n

Працівники КП “Житлокомунсервіс” від сьогодні не прибиратимуть будинки та не вивозитимуть сміття (відео, фото)

Працівники комунального підприємства “Житлокомунсервіс” від сьогодні не прибиратимуть будинки та прибудинкову територію доки тзп міського …

Один коментар

  1. РАЕС ще буде кому захистити,
    а мерію ні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X