Home / Міські новини | Вараш / Чи вирішиться питання відкритих люків? (фото)

Чи вирішиться питання відкритих люків? (фото)

Безпека містян дуже важлива, тому комунальне підприємство повинно слідкувати за наявністю люків та решіток на дорогах та поряд будинків. Нині проблема кричуща, люки у нашому місті відсутні, або «колодязь» прикритий бетонною брилою, або ще гірше плитою ДСП.

Частенько люди самі вставляють у «колодязь» палицю, щоб попередити інших про небезпеку. Решітки на зливній каналізації відсутні, тому засмічується зливна яма і вже під час сильної зливи – бери човен та пливи. Але найстрашніше те, що люди, які прогулюються доріжками, з легкістю можуть травмуватися.

«Коли гуляємо з дитиною біля першої школи, вона ж завжди біжить попереду, а ці ями без решіток. Страшно, бо може впасти», – розповідає нам мешканка міста, Катерина.

З цим питанням, ми звернулися до директора КМКП, Ігоря Семенюка, задавши питання – чи він знає про таку проблему міста і чи будуть її вирішувати? «Проблема дійсно є і вона потребує швидкого вирішення. Ще 2 роки тому, КМКП зверталося до міської ради, щоб закупити пластикові люки. На той час, міська рада не виділила кошти для їх закупівлі. Решітки обслуговує КП «Благоустрій», а знаходяться на балансі у КМКП – парадокс. Після Вашого повідомлення, я дав вказівку підготувати лист до міської ради, щоб на сесії внесли зміни в програму, виділили кошти, і ми мали змогу закупити пластикові люки, які не буде сенсу красти» – запевнив нас Ігор Славович.

Директор КМКП пообіцяв нам, що обов’язково проведуть інспекцію люків, підрахують їх і вже на наступній сесії міської ради будуть просити кошти для їх встановлення.

То ж тепер залишається чекати, та вірити, щоб міська влада подбає про безпеку жителів Вараша та виділить кошти на встановлення, люків.

Людмила Скібчик

Про admin

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X