Home / Міські новини | Вараш / Чи потрібно для містян Вараша FM – РАДІО?

Чи потрібно для містян Вараша FM – РАДІО?

На Рівненщині економитимуть бюджетні гроші по-своєму. Питання виходу Вараської міської ради зі складу співзасновників комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Бурштиновий шлях», а також Володимирецької районної ради та Маневицької райради Волинської області розглядали депутати на гуманітарній комісії, пише Північ-інфо. 

Відмову від підтримки цього ЗМІ у міській раді пояснюють економією та раціональним використанням бюджетних коштів. Разом з тим депутат Ніна Хвалько зауважила, що створення FM – радіо дає хоч якусь змогу оповістити населення 30-ти кілометрової зони про якусь надзвичайну ситуацію. Тому, на її думку, потрібно запропонувати альтернативу, а не нищити те, що зроблено, тим більше, що кошти, яке місто витрачає на FM – радіо невеликі, це орієнтовно 1 грн/міс. на одного мешканця міста. 

З приводу цього депутатська комісія надає рекомендації для опрацювання альтернативного способу оповіщення населення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста.

Про Varash Info

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

3 коментарі

  1. Щоб запрацювало УР1 достатньо отримати ліцезію на частоту та встановити на телевежі ретранслятор (ват на 100). Це в межах міста зовсім не великі кошти

  2. Закривати не можна. Ми живемо біля такого об”єкту де радіо має бути хочаб щоб можна було оповістити людей не дай бог про аварії. Дротове мовлення практично не працює. Навпаки потрібно збільшувати кількість радіостанцій а то навіть УР1 немає. Міська влада задумайтесь!

  3. Нероба

    Ні в коєму разі не можна закривати ФМ радіо в місті. Потрібно відкрити ще і збільшити зону покриття. В США кожне село має радіо і навіть декілька. Краще закрити телеканали, там точно нічого цікавого і тим більше корисного немає. Новини міста, музика, можливість сповістити людей у випадку ситуацій техногенного характеру. Таке враження що у нас все робить хтось протилежно тому як потрібно робитись: закривають школи в селі, лікарні переносять за 100 км від міста з населенням 50 тис, вже й до радіо дотянулись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X