Home / Міські новини | Вараш / Чи отримає сім’я загиблого воїна допомогу? «Справедливий» мер пише, що – НІ

Чи отримає сім’я загиблого воїна допомогу? «Справедливий» мер пише, що – НІ

14s209
Тетяна Анощенко

«Не піартеся на крові воїна!» – з такими словами зверталася  Тетяна Анощенко до своїх колег-депутатів під час розгляду проекту рішення «Про надання адресної матеріальної допомоги сім’ї загиблого бійця Максима Турика» на другому пленарному засіданні 12 сесії Кузнецовської міської ради, що відбулося 20 грудня 2016 року.  Важко зрозуміти про який такий «піар» говорить перша леді міста, якщо мова йде про надання допомоги родині загиблого земляка?

Варто зауважити, що дане  питання депутати піднімали вже давно, довго вивчали його і навіть для цього різні додаткові комісії створювали. Більше того, міський голова Сергій Анощенко публічно запевнив громаду: «Якщо буде зібрано усі необхідні документи – гроші родині виплатимо по міській програмі, якщо ж ні – будемо шукати інші шляхи вирішення цієї проблеми. Матеріальну допомогу від міської влади родина Максима Турика отримає у будь-якому випадку». На офіційному сайті міської ради є навіть слова про те, що «окрім того, найближчим часом депутати планують розглянути питання щодо присвоєння Максиму Турику звання почесного громадянина нашого міста».

Сергій Анощенко
Сергій Анощенко

Проте надати реальну, а не лише словесну, допомогу мамі воїна зголосилися не всі. Невже серця цих людей настільки черстві, аби так голосувати? Сина мамі вже, на жаль, не повернути, а от допомогти жінці, яка на даний час знаходиться у важкому фінансовому становищі цілком реально та можливо – було б тільки бажання.

З результатів голосувань, розміщених на офіційному сайті Кузнецовської міської ради, не зовсім зрозумілою є позиція окремих депутатів:

15-21

Проте голосів було достатньо для того, аби  рішення про надання допомоги сім’ї нашого захисника було прийнято.

Здавалося б, на цьому все вирішено. Але міський голова передумав і своїм підписом прийняв протилежне рішення, надавши мамі відповідь про те, що нічого вона не отримає.

Користувачі соціальних мереж вголос висловлюють своє обурення:

Р.S. Шкода, що люди, яких обрали для вирішення насамперед проблем громади, а не виключно для працевлаштування своєї «команди», не розуміють, що завтра там, у самісінькому пеклі війни, можуть опинитися і вони самі, і їхні власні діти. Та й кермо влади не вічне, а в цьому місті нам всім разом жити й надалі…

Про admin

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X