Home / Міські новини | Вараш / Благодійники передали СМСЧ №3 у Вараші медичне обладнання (фото)

Благодійники передали СМСЧ №3 у Вараші медичне обладнання (фото)

“Вараш – місто стратегічного значення для нашої держави, куди ми завітали сьогодні для передачі медичного обладнання”.

Відеоларингоскоп, концентратор кисню для медичного використання, 20 безконтактних інфрачервоних термометрів та 20 портативних пульсоксиметрів, передали представники громадської організації Благодійний фонд “Громада Рівненщини” у місто Вараш для спеціалізованої медико-санітарної частини №3 Міністерства охорони здоров’я. Загальна вартість медичного обладнання становить 280 000 гривень.

Така допомога стала можливою завдяки спільним зусиллям Благодійного фонду «Громада Рівненщини» та IT компанії Zagrava Games (входить до складу Міжнародної компанії Playrix).

За словами голови правління «Благодійний фонд «Громада Рівненшини» Олени Хмельник, сьогодні надзвичайно важливо зберегти життя та докласти максимальних зусиль для протидії поширення небезпечного вірусу:

«Медичне обладнання суттєво допоможе медичним працівникам у боротьбі з COVID-19. Знаючи про загострення епідеміологічної ситуації у північних районах Рівненської області та про запити лікарів, було досягнуто домовленостей з IT-компанією про надання благодійної допомоги лікарням смт Рокитне, м.Сарни та м.Вараш у вигляді медичного обладнання, яке є необхідним сьогодні. Особлива подяка керівнику IT компанії Олексію Михасюку за виділені кошти, а також Будівельна компанія “Алатир-Інвест”, яка на щоденній основі підтримує діяльність фонду».

Тетяна Луцик завідувач реанімаційного відділення СМСЧ №3 зазначила, що неодноразово зверталася до громадськості та благодійників щодо закупівлі даного обладнання:

«Відеоларингоскоп необхідний для медиків, щоб ми не контактували з диханням хворих і не ставали джерелом інфікування. Надзвичайно вдячні благодійникам за цільову закупку медичного обладнання».

Довідка:

Компанія Playrix через Zagrava Games виділила благодійної допомоги у боротьбі з короновірусом 2, 6 млн гривень для лікарень міста Рівне та Рівненської області.
«Благодійний фонд «Громада Рівненщини» закупила медичного обладнання на суму 3, 8 мільйони.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Громада Рівненщини» – це недержавна, неприбуткова організація, яка працює з територіальною прив’язкою до громади, в якій живете Ви! Зусилля Фонду будуть спрямовані на підтримку економіки регіону, співпраці з громадами Рівненщини, впровадженням проєктів, що сприятимуть їх розвитку.

Про Varash Info

Читайте також...

Як захистити себе від сезонних ГРВІ (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X