Home / Міські новини | Вараш / Акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Вір фактам. Пройди тест на ВІЛ»

Акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Вір фактам. Пройди тест на ВІЛ»

22903-01 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.  Вперше цей день було відзначено в 1988 році з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Головна мета даного заходу – звернути увагу суспільства на проблему боротьби та профілактики  ВІЛ/СНІДу.

Для України особливо нагально постала проблема поширення ВІЛ/СНІДу серед громадян. Наша держава займає лідируючі позиції за темпами поширення даної хвороби серед країн Європи. На початку 2016 р. оціночна кількість людей, що живуть з ВІЛ в Україні становила 220 тис. осіб, з врахуванням тимчасово окупованих та непідконтрольних територій. З них 126,6 тис. (58%) – ті, що знають про свій ВІЛ-позитивний статус і перебувають під медичним наглядом. Серед них 68,5 тис. (54%) отримують антиретровірусну терапію – АРТ.

1111

2 грудня о 16:00 у м. Рівне в ТРЦ «Екватор» та 5 грудня 2016 року в м. Вараш буде проведено акцію: «Вір фактам. Пройди тест на ВІЛ» організовану Рівненським обласним благодійним фондом «Наше Майбутнє» спільно з КЗ «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» РОР. Під час акції, кожний охочий зможе безкоштовно та анонімно пройти тестування швидким тестом на ВІЛ-інфекцію та за 10-15 хв. дізнатися свій результат, отримати презервативи та інформаційні буклети. Крім цього під час заходу працюватимуть медичні працівники Центру СНІДу та соціальні працівники РОБФ «Наше Майбутнє», які надаватимуть консультації, щодо ВІЛ та опортуністичних інфекцій.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у даному заході!

Про admin

Читайте також...

Як сім’я прокурора серед під’їзду кімнату збудувала? (фото)

Якщо ти прокурор і не маєш власного житла, то ти без проблем можеш побудувати його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X