Home / Без категорії / Вараш: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на енергетичному об’єкті міста (фото)

Вараш: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на енергетичному об’єкті міста (фото)

img_20180704_140952

04 липня рятувальники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 6-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели тактико-спеціальні навчання на тему: «Гасіння пожежі та проведення рятувальних робіт на ВРП-110/35/10 кВ (відкритий розподільчий пристрій) трансформатор 1Т з залученням ДПРЧ-12, ДПРЧ-11, ДПРП-5» спільно з представниками комунального підприємства «Міські електричні мережі», Національної поліції та екстреної медичної допомоги. Даний об’єкт для проведення навчання було обрано не випадково, адже у разі виходу з ладу хоча б одного із трансформаторів може бути знеструмлена частина або ж повністю все місто.

Метою даних навчань було відпрацювати організацію та тактику гасіння пожеж, ліквідацію надзвичайної ситуації під час гасіння пожеж маслонаповненої арматури та кабельної продукції, що знаходиться під напругою, проведення рятувальних робіт, а також взаємодію пожежно-рятувальних підрозділів з адміністрацією об’єкту щодо організації евакуації персоналу, матеріальних цінностей.

img_20180704_141014

За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання на трансформаторі 1Т підстанції ВРП-110/35/10 кВ за адресою: м. Вараш, вулиця Дачна, 3 сталося загорання. Керівником навчань було проведено розстановку сил та засобів, передбачених для ліквідації подібних пожеж, здійснено оперативне розгортання із прокладенням робочих ліній.

Завдяки злагодженим діям вогнеборці провели розвідку та евакуацію потерпілих та передали їх працівникам екстреної медичної допомоги, після чого вжили заходів для локалізації і подальшої ліквідації умовної пожежі.

До гасіння пожежі були залучені черговий караул ДПРЧ-12 у складі двох відділень та оперативний штаб пожежогасіння ДПРЗ-2 на чолі із заступником начальника ДПРЧ-23 підполковником служби цивільного захисту Ігорем Дацюком.

Загалом, до проведення даних навчань було залучено 3 автомобілі та 10 чоловік особового складу рятувальників.

Під час підведення підсумків було зазначено, що подібні навчання є основою набуття практичних навичок та вмінь, як рятувальників, так і обслуговуючого персоналу діяти в умовах надзвичайної ситуації, оскільки цей об’єкт належить до сфери життєзабезпечення міста. Адже коли стоїть завдання ліквідації реальної надзвичайної ситуації, дії всіх учасників мають бути безпомилковими.

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС

України у Рівненській області

Ігор Шевчук

Про Varash Info

Читайте також...

У Вараші на два тижні посилюють карантин!

У неділю, 31 травня 2020 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X