Home / Регіональні новини / З наступного року рівняни самі відповідатимуть за стан доріг у своїх містах і селах

З наступного року рівняни самі відповідатимуть за стан доріг у своїх містах і селах

Адже з 1 січня 2018 року дороги загального користування місцевого значення переходять у підпорядкування органів місцевого самоврядування – сільських, селищних, міських рад

3_31

Це передбачено відповідним законом. Заступник начальника Служби автодоріг Рівненщини Микола Козачоккаже, що стан доріг завдяки цьому поліпшиться. Адже, пояснює: якщо мешканці самі відремонтують дорогу, то й будуть стежтити за тим, щоб її не руйнували. Як приклад, наводить торішній випадок у Радивилівському районі:

Говорить Микола Козачок:

Якщо у Радивилівському районі вивозили торік сільськогосподарську продукцію з поля, то люди у  селі перепинили колону з фур і сказали: «Вивозьте буряк, кукрудзу, але не по 60 тонн. А будете везти стільки, щоб не руйнувати нам бруківку в селі. Все. Вони вимогу поставили. Вони рух не пустили. І власники продукції сказали: «Все. У нас вибору немає».

Нині Служба автодоріг Рівненщини, за словами Миколи Козачка, обслуговує 5 тисяч 142 кілометри доріг є. Наступного року на її обслуговуванні залишиться 2 тисячі кілометрів доріг, причому лише державних. Решту обслуговуватимуть місцеві органи влади. Кошти на це, запевняє Микола Козачок, будуть. Бо те, що нині дають з Держбюджету на утримання місцевих доріг Службі автодоріг, передадуть у місцеві бюджети.

Мирослава Опанасик
Радіо Трек

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

37030238_1824493114310607_335356093058252800_n-jpg-pagespeed-ce-ichgs0ap3l-copy

Понад 12 мільйонів отримають ветерани війни на покращення житлових умов – Вараш (фото)

Ветерани війни та сім’ї загиблих учасників бойових дій на території інших держав отримають відшкодування на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X