Home / Регіональні новини / Вибори голів ОТГ: Партія «БПП «Солідарність» лідирує, її кандидати перемагають у більшості громад

Вибори голів ОТГ: Партія «БПП «Солідарність» лідирує, її кандидати перемагають у більшості громад

За підсумками виборів в об’єднаних територіальних громадах 24 грудня головами ОТГ стали 28 кандидатів від партії «БПП Солідарність». Політична сила також отримала у громадах 178 депутатських мандатів.

2-1

За словами заступника голови депутатської фракції БПП у Верховній Раді Сергія Березенко вибори 24 грудня вкотре підтвердили переконливу електоральну підтримку БПП по всій Україні.

“Отже, головами ОТГ, за результатами виборів 24 грудня 2017 року стають 28 кандидатів від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Загалом, це 55% від загальної кількості голів ОТГ. Нагадаю, що вибори проходили в 51 об’єднаній територіальній громаді. З них, 17 кандидатів з 28 висунуті партією безпосередньо, чотири, це були члени партії-самовисуванці, і сім — самовисуванці за підтримки політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, – вказав парламентар.

Березенко також підкреслив, що кандидати БПП перемогли і на Заході, і на Сході, і на Півночі, і на півдні України.

«Перемога кандидатів від «БПП «Солідарність» вкотре засвідчила підтримку реформи децентралізації, яку ініціював Президент і яку активно підтримує наша політична сила», – зазначив керівник Секретаріату партії «БПП «Солідарність», народний депутат України Максим Саврасов.

Варто наголосити, що з початку реформи децентралізації в Україні відбулась низка виборчих кампаній, і БПП завжди мав на них стабільну підтримку.

“З початку реформи децентралізації в Україні вже відбулися 10 виборчих кампаній: від кількох громад, до 200 громад, як ми це бачили 29 жовтня цього року. І якщо подивитися загальний результат усіх виборів в ОТГ, то ми побачимо, що саме “Блок Петра Порошенка ”Солідарність” має стабільну підтримку на усіх виборах. Загалом, на сьогодні обрано 667 голів об’єднаних територіальних громад. Голови, обрані від ““Блоку Петра Порошенка ”Солідарність”, безпосередньо члени партії, висунуті партією, очолили 310 громад, або 46,5% від усього складу ОТГ”, – резюмував Максим Саврасов.

Про admin

Читайте також...

bez-imeni-25_5bcdd1ee9e54e

На Рівненщині мисливець “вполював” власного товариша. Від поранення загинув 43-річний чоловік

На Рівненщині поліцейські розслідують вбивство з необережності на полюванні. Повідомлення про те, що до лікарні із …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X