Home / Регіональні новини / Володимирець хоче свою децентралізацію

Володимирець хоче свою децентралізацію

У Володимирецькому районі на Рівненщині, попри регулярні обговорення та громадські слухання, досі немає жодної ОТГ. Жителі кажуть, що мають власне бачення децентралізації, пише Північ-інфо.

8yecoa9gmsoke3k8tci4wb03j-611x400

Сільські ради району не проявляють ініціативи у створенні ОТГ. І нарешті пояснили, чому. Виявилося, їх не задовільняє існуючий перспективний план.

Фахівці з децентралізації побували у селі Ромейки. Сільська голова повідомила, що люди хочуть утворити громади згідно з власним баченням, повідомляє Рівненська ОДА.

«Ми хочемо об’єднатися у складі 3 сільських рад – Ромейки, Полиці та Балаховичі. У нас є спільні інтереси, родинні зв’язки та землі. Наша сільська рада вже ініціювала таке звернення до цих рад, сподіваємось отримати позитивну відповідь від наших сусідів»,

– пояснила сільська голова Надія Антонюк.

Поки за перспективним планом таке об’єднання неможливе. Чому, пояснив консультант з правових питань Василь Курилас:

«Щоб вас визнали спроможною громадою, потрібно буде пройти довгий, але правильний шлях. Спочатку – отримати згоду усіх трьох сільських рад, потім ініціювати звернення про внесення змін до перспективного плану, при цьому обов’язково потрібно прорахувати чи буде громада спроможною. Лише після цього остаточне рішення приймає Кабмін.»

Консультант порадив розпочати новий етап обговорень, усе зважити, і якщо усі погодяться, тоді рішуче діяти, але у рамках правового поля.

Про admin

Читайте також...

20181016141824

Найменше підписаних декларацій у Рокитнівському ЦПМСД та у Вараші (фото)

Рівненщина перетнула “екватор”. Декларацій з лікарями наразі підписано 607 662 документа. Це становить 52,5%. Впевнено …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X