Home / Регіональні новини / VI обласний фестиваль-конкурс хорових колективів «Пісня – доля моя» ім. Є.Кухарця (фото)

VI обласний фестиваль-конкурс хорових колективів «Пісня – доля моя» ім. Є.Кухарця (фото)

img_20180603_115850

Вже шостий рік поспіль потоком лине люд у мальовниче село Велюнь, щоб віддати шану та скласти  поклін Євгену Кухарцю, народному артисту, хоровому диригенту, великому митцю, якого народила благодатна поліська земля. Рівненський обласний центр народної творчості за сприяння управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, відділу культури і туризму Дубровицької районної державної адміністрації, народного депутата України   Василя Яніцького та депутата Рівненської обласної ради   Віталія Суховича, 3 червня організував VI обласний фестиваль-конкурс хорових колективів «Пісня – доля моя» ім. Є.Кухарця,

Сонячний червневий день зібрав 18 найкращих хорових колективів, а це понад 600 учасників, які своїм неперевершеним співом дарували незабутнє свято велюнцям та багаточисельним глядачам. Серед всіх колективів гідно  представив себе і Народний аматорський хор «Ветеран» ПК ВП РАЕС імені Лесі Українки, душею і керівником якого є талановитий хормейстер Юрій Іванович Сеник. Чистий, прозорий звук, гармонійне поєднання голосів, поетичність виконання, вишуканість у костюмах, придбаних  за сприяння Василя Яніцького, притаманні цьому колективу.

Це вкотре було підтверджено чудовим виступом і на велюньській сцені. А мистецький, сольний, досконалий спів Валентини Примачик став великою притягальною силою і окрасою всього фестивалю, за що був відзначений подякою «За кращий сольний виступ».

img_20180603_115954

Пісня — це частина духовного життя всіх учасників хору «Ветеран»,  вона не залишає їх ні в радості, ні в смутку. З піснею на вустах ці чудові жінки не тільки відзначають свята, а й також славлять свою Україну, свою Землю.

Ми в краї живемо, де пісня луна.

Де в сріблі зима, де весела весна.

Де пісня талант, де чудовий народ,

Де Бог милосердний витає з висот!

Про Varash Info

Читайте також...

Чи повернуть пільги на електроенергію жителям 30-ти кілометрової зони (Вараш)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 29 квітня, Верховна Рада України прийняла та підримала постанову про відновлення пільги …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X