Home / Регіональні новини / Увага! У Вараші та 30-км зоні проведуть навчання з цивільного захисту (фото)

Увага! У Вараші та 30-км зоні проведуть навчання з цивільного захисту (фото)

Мешканцям роздаватимуть йод та респіратори, і навіть перекриватимуть рух. На Рівненській АЕС чергові навчання з цивільного захисту. Заходи відбудуться 13 листопада, втім населення Варашу вже просять не панікувати, пише Північ-інфо.

radiation2-copy-646x275

Під час тренувань для населення, яке проживає у зоні спостереження РАЕС, вмикатимуть оповіщення, видаватимуть йод та респіратори.

Проходитимуть ці тренування і на Сарненщині на базі ВПУ – 22 у Сарнах. Там буде розгорнуто приймальний пункт евакуації. У зв’язку з цим з 17.00 до 17.30 рух автотранспорту по вулиці Технічний та Набережній буде обмежений, повідомляє Сарненська РДА.

Нагадаємо, що до 30-кілометрової зони спостереження Рівненської АЕС потрапляє місто Вараш та 62 населені пункти Володимирецького, Костопільського та Сарненського  районів. Тому до навчань залучатимуться підрозділи у Володимирецькому, Дубровицькому, Зарічненському, Костопільському та Сарненському  районах, а також у містах Сарни та Вараш.

Навчальні цілі тренування:

–  вдосконалення підготовки з питань організації виконання рятувальних заходів;

– підвищення готовності до виконання заходів евакуації населення;

– практичне відпрацювання заходів оповіщення, укриття в захисних спорудах, проведення йодної профілактики, видачі респіраторів, забезпечення публічної безпеки і порядку;

– відпрацювання спеціалізованими службами цивільного захисту дій, передбачених положенням про спеціалізовані служби при проведенні заходів із захисту населення від надзвичайної ситуації;

– проведення навчання населення зони спостереження діями у надзвичайній ситуації;

–  уточнення території та населених пунктів, які потрапляють до зони можливого ураження у разі надзвичайної ситуації (радіаційної аварії) на РАЕС.

В тренуваннях візьмуть участь Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Костопільський, Сарненський райони та місто Вараш.

Окремо звертаємо увагу жителів нашого міста, що планова технічна перевірка систем оповіщення відбуватиметься з використанням сирен та гучномовців, відбору FM хвиль. Просимо зберігати спокій та продовжувати свої справи, – повідомляє  відділ з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету Вараської міської ради.

Про Varash Info

Читайте також...

img130201

Поблизу села Стара Рафалівка виявлено боєприпаси (фото)

12 лютого поблизу села Стара Рафалівка Володимирецького району місцевим мешканцем на березі річки Стир було …

2 Коментарі

  1. Вот зачем писать (фото), если так картинка а не фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X