Home / Регіональні новини / Увага! У Вараші та 30-км зоні проведуть навчання з цивільного захисту (фото)

Увага! У Вараші та 30-км зоні проведуть навчання з цивільного захисту (фото)

Мешканцям роздаватимуть йод та респіратори, і навіть перекриватимуть рух. На Рівненській АЕС чергові навчання з цивільного захисту. Заходи відбудуться 13 листопада, втім населення Варашу вже просять не панікувати, пише Північ-інфо.

radiation2-copy-646x275

Під час тренувань для населення, яке проживає у зоні спостереження РАЕС, вмикатимуть оповіщення, видаватимуть йод та респіратори.

Проходитимуть ці тренування і на Сарненщині на базі ВПУ – 22 у Сарнах. Там буде розгорнуто приймальний пункт евакуації. У зв’язку з цим з 17.00 до 17.30 рух автотранспорту по вулиці Технічний та Набережній буде обмежений, повідомляє Сарненська РДА.

Нагадаємо, що до 30-кілометрової зони спостереження Рівненської АЕС потрапляє місто Вараш та 62 населені пункти Володимирецького, Костопільського та Сарненського  районів. Тому до навчань залучатимуться підрозділи у Володимирецькому, Дубровицькому, Зарічненському, Костопільському та Сарненському  районах, а також у містах Сарни та Вараш.

Навчальні цілі тренування:

–  вдосконалення підготовки з питань організації виконання рятувальних заходів;

– підвищення готовності до виконання заходів евакуації населення;

– практичне відпрацювання заходів оповіщення, укриття в захисних спорудах, проведення йодної профілактики, видачі респіраторів, забезпечення публічної безпеки і порядку;

– відпрацювання спеціалізованими службами цивільного захисту дій, передбачених положенням про спеціалізовані служби при проведенні заходів із захисту населення від надзвичайної ситуації;

– проведення навчання населення зони спостереження діями у надзвичайній ситуації;

–  уточнення території та населених пунктів, які потрапляють до зони можливого ураження у разі надзвичайної ситуації (радіаційної аварії) на РАЕС.

В тренуваннях візьмуть участь Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Костопільський, Сарненський райони та місто Вараш.

Окремо звертаємо увагу жителів нашого міста, що планова технічна перевірка систем оповіщення відбуватиметься з використанням сирен та гучномовців, відбору FM хвиль. Просимо зберігати спокій та продовжувати свої справи, – повідомляє  відділ з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету Вараської міської ради.

Про Varash Info

Читайте також...

27021280_545456749152941_3685297043705087552_o_af763

Які дві проблеми нищать ліси Рівненщини? (фото)

Уже пошкоджено понад 26 тисяч гектарів лісу Найбільшими проблемами лісу на Рівненщині є всихання дерев та видобуток бурштину, …

2 Коментарі

  1. Вот зачем писать (фото), если так картинка а не фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X