Home / Регіональні новини / У Володимирецькому “басейні” купатися не рекомендовано

У Володимирецькому “басейні” купатися не рекомендовано

25865968

Настала тепла пора року – період відпочинку дорослих і дітей на свіжому повітрі.

Кузнецовським міськрайонним відділом та Володимирецьким районним лабораторним відділенням державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено дослідження по мікробіологічних показниках води відкритих водойм Воронківської сільської ради (озеро с. Воронки), Більськовільської сільської ради (Біле озеро) та Володимирецької селищної ради (басейн Володимирецького парку).

За результатами проб встановлено, що вода з водойм Воронківської сільської ради, Більськовільської сільської ради (зона пляжу РОК «Біле Озеро») відповідає вимогам санітарних правил по бактеріологічних показникам і є безпечною в епідемічному відношенні.

Водночас рекомендуємо утриматись від купання у відкритій водоймі, яка знаходиться в парковій зоні селища Володимирець, оскільки вода в цій водоймі не відповідає вимогам по бакпоказникам: індекс лактозопозитивних кишкових паличок становить 240000 при нормі не більше 5000 в дм3.

Для створення безпечних умов відпочинку населення управління Держпродспоживслужби підготувало інформаційні листи сільським головам с. Озеро, с. Сопачів, с. Біле, с. В. Цепцевичі. В них рекомендували забезпечити проведення лабораторних досліджень води водойм, які знаходяться на території даних сільських рад, та проводити постійне прибирання берегів водойм від сміття, відходів, а експлуатацію місць відпочинку населення взяти під особистий контроль. Однак реакція сільських голів відсутня.

Тож, шановні голови сільських та селищних рад Володимирецького району, просимо турбуватись про здоров’я населення ваших громад і створити безпечні умови відпочинку населення в зонах рекреації з метою попередження виникнення інфекційних захворювань!

До відома населення! При купанні в будь-якій відкритій водоймі бережіться, щоб вода не поступала в ротову порожнину. А так купайтеся на здоров’я, тільки дотримуйтесь правил безпеки поводження на воді!

Наталія Коваль,
фельдшер санітарний управління
Держпродспоживслужби у Володимирецькому районі.

polissya.net

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

rpasp

Хто прибирає сміття у заповідній зоні «Білого Озера»… (відео, фото)

У суботу, 19 травня, ГО «Трифон», спільно із працівниками Мульчицького лісництва та заповідника «Біле Озеро», …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X