Home / Регіональні новини / У селі Рудка зібралися ремонтувати дорогу (фото)

У селі Рудка зібралися ремонтувати дорогу (фото)

У п’ятницю, 30 червня, поблизу містка у селищі Рудка з’явилися насипи щебеню. На подив, «кучі» лежать прямо на узбіччі дороги. Можливо, люди все ж таки дочекаються  ремонт дороги? Бо саме в цьому селищі ділянка дороги є в аварійно-критичному стані.

Нагадаємо, що ремонт на вказану дорогу Більська Воля-Рудка-Біле Озеро постановою КМУ http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP170303.html вже передбачено більше 13 млн. грн. за умови співфінансування 10% із Володимирецького району. Але на минулій сесії Володимирецької районної ради із цього бюджету кошти не виділили. Наголосивши, чому саме із їхнього бюджету 10%, а Вараш також користується даною дорогою, нехай і вони виділяють. І після довгої дискусії вияснилося, що дорога Володимирець-Суховоля їм більш потрібніша і на ремонт саме цього участку гроші було виділено. Тому, цікаво, хто ж зголосився, все таки, відремонтувати дорогу до Білого озера?

Про admin

Читайте також...

Чи повернуть пільги на електроенергію жителям 30-ти кілометрової зони (Вараш)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 29 квітня, Верховна Рада України прийняла та підримала постанову про відновлення пільги …

Один коментар

  1. У постанові 303 передбачено 5450тис. грн. , а не 13 млн. на ремонт дороги Рудка – Городок, а це всього 2 км а, чого саме від Рудки до Білого озера де ділянка потребує лише часткового ямкового ремонту? Цікаво хто замовляв дефектний акт закривши очі на страхіття від Більської Волі до Рудки? Куда дивляться “контролюючі органи”, громада, керівники району?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X