Home / Регіональні новини / Троє випускників шкіл Рівненщини отримали цього року 200 балів під час основної сесії ЗНО

Троє випускників шкіл Рівненщини отримали цього року 200 балів під час основної сесії ЗНО

Їхні імена, однак, у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти назвати ще не готові. Відомо лише, що найвищий бал з географії у випускника першої Володимирецької школи, а з хімії у двох – випускника Рівненського ліцею “Елітар” та  школи № 1 міста Вараш. Повні статистичні дані, обіцяють освітяни, стануть відомі в серпні. А у вересні з’явиться безособова інформація про те, як випускники кожної школи склали іспит з того чи іншого предмета. Передбачається, що директори закладів проаналізують теми, з якими не впоралися їхні вихованці, і внесуть корективи у навчальний процес.

Лариса Середяк, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти:

“Мушу сказати,що вперше у цьому році для всіх учасників ЗНО, на їхніх інформаційних сторінках були виставлені сканкопії їхніх робіт. Минулі роки, це було по запиту”.

Григорій Таргонський, начальник обласного управління освіти і науки:

“Було залучено в нас до роботи у пунктах здачі ЗНО в межах 7 тисячі осіб., працівників різних спеціальностей, відповідальних. Ви можете собі уявити,що це організація великої кількості пунктів. Була названа цифра, я не буду повторювати. Наскільки все проходить злагоджено і організовано”.

РТБ

Про admin

Читайте також...

Сьогоденні реалії медичної реформи Або «екскурсія» хворого із гострим інфарктом у понад 4 години та 80 кілометрів (Сарни, Вараш, фото, відео)

Історія про яку йдеться у відео трапилася місяць тому і спіткати вона може будь кого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X