Home / Регіональні новини / Студенти невдоволені зміною руху потягів і проситимуть «Укрзалізницю» дослухатись (фото)

Студенти невдоволені зміною руху потягів і проситимуть «Укрзалізницю» дослухатись (фото)

З 10 грудня потяг сполученням Київ- Львів-Київ №141-142 змінює свій маршрут. Він курсуватиме за новим розкладом: Бахмут-Харків-Полтава-Київ-Житомир-Ковель-Львів.

studenti-nevdovoleni-zminoyu-rukhu-potyahiv-i-pros20181129_6624

Цей потяг – єдиний, який проходить через північні райони Рівненщини та місто Вараш. Раніше ним було зручно їздити до Києва та Львова. Але відтепер пасажирам, щоб добратись з міста рівненських атомників у столиці, треба буде провести у дорозі вже не 6, а 10 годин.

Потяг зі Львова тепер відправлятиметься о 13-й годині 10 хвилин, коли у студентів ще тривають пари. А до Києва він прибуватиме о 4-й годині 20 хвилин ранку, отож до відкриття метро пасажирам доведеться просидіти у вокзалі, – повідомляють на rivnepost.rv.ua.

Про Varash Info

Читайте також...

img130201

Поблизу села Стара Рафалівка виявлено боєприпаси (фото)

12 лютого поблизу села Стара Рафалівка Володимирецького району місцевим мешканцем на березі річки Стир було …

3 Коментарі

 1. Людмила

  Шановні депутати, чиновники, можновладці! Для чого це робиться? Відправлення поїзда в час дня, студенти категорично не встигають, а хворим , які приїзджають на обстеження як бути? А ціна на квиток як збільшилась – для чого робити такий крюк аж через Житомир, на три години більше в дорозі? І ви скажете що це для людей?! Звичайно, хіба ви добираєтесь загальним транспортом?! Я як мама студента категорично прошу переглянути і повернути назад – думайте трохи про людей!!!!

  PS Дуже прошу Яницького посприяти, на Вас єдина надія!

 2. Я з Вараша

  Нормальное расписание! Поезд приезжает в 4:20, пока писи-каки, позавтракать – уже и метро открылось и можно ехать по делам насущным…
  По крайней мере это лучше чем когда поезд приезжал в 10:25, ну нихера не успеваешь в том Киеве…

 3. Так в Киев он и сейчас в 04:46 приежает…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X