Home / Регіональні новини / Що обговорили правоохоронці області на координаційній нараді у Вараші? (фото)

Що обговорили правоохоронці області на координаційній нараді у Вараші? (фото)

У приміщенні Варашського відділу Сарненської місцевої прокуратури 25.07.2018 виконувач обов’язків керівника Сарненської місцевої прокуратури Ярослав Баглєй провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів міста Вараш. 

varash_narada_2

На нараді обговорено стан боротьби зі злочинністю та протидії корупції, зміцнення законності та правопорядку на території м.Вараш за підсумками роботи в першому півріччі 2018 року з визначенням координаційних заходів щодо підвищення ефективності роботи на наступний період.

У заході взяли участь заступник прокурора Рівненської області Тарас Ільящук, начальник Варашського ВП ГУНП в Рівненській області Сергій Кір’янов, виконувач обов’язків начальника відділу в м. Вараш УСБУ в Рівненській області Юрій Опанасюк, тимчасово здійснююча повноваження Вараського міського голови Ірина Шумра.

Учасники наради відзначили, що вжиті упродовж І півріччя 2018 року скоординовані заходи загалом покращили криміногенну ситуацію у місті Вараш. Спостерігається зменшення на майже 38% облікованих на території міста кримінальних правопорушень, в т.ч. тяжких та середньої тяжкості злочинів. Менше вчинено кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи, безпеки руху та експлуатації транспорту, громадського порядку та моральності, власності, незаконних заволодінь транспортними засобами.

Разом з тим, існують певні негативні тенденції в динаміці окремих категорій злочинів, які потребують невідкладного реагування.

Після обговорення інформацій усіх учасників заходу наголошено, що важливою залишається робота з попередження, виявлення та припинення злочинів у сфері бюджету, службової та господарської діяльності, у галузі земельних правовідносин, а також протидія корупційним  проявам.

За результатом проведеної координаційної наради прийнято відповідне рішення з визначенням низки заходів, спрямованих на підвищення ефективності запобігання і протидії злочинності у місті Вараш, – повідомляє Сарненська місцева прокуратура Рівненської області.

 

Про Varash Info

Читайте також...

img130201

Поблизу села Стара Рафалівка виявлено боєприпаси (фото)

12 лютого поблизу села Стара Рафалівка Володимирецького району місцевим мешканцем на березі річки Стир було …

Один коментар

  1. Альоша

    Про шо мова… мєнти нічого не роблять, особливо з мошеніками

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X