Home / Регіональні новини / Прокурор оголосив депутату підозру (фото)

Прокурор оголосив депутату підозру (фото)

Повідомлено про підозру 5 активним учасникам опору правоохоронцям Рівненщини. Серед підозрюваних – депутат сільської ради, що у Володимирецькому районі.

prokuror-oholosiv-deputatu-pidozru20180302_1151-jpg-pagespeed-ce-sv6q1bymld

Оскільки один з них – депутат сільської ради, підозру йому повідомлено прокурором Рівненської області Богданом Подубинським.
Йде мова про події, що сталися 14 лютого 2018 року поблизу с.Осова Дубровицького району на Рівненщині, де стався конфлікт між групою людей та працівниками поліції і лісового господарства, які були задіяні до виїзду з метою протидії незаконному видобутку бурштину. Людей, які перекрили дорогу, правоохоронці закликали залишити місце події, не вчиняти їм опору з метою належного виконання останніми своїх службових обов’язків. Але люди не реагували, натомість поводили себе зухвало, погрожували поліцейським фізичною розправою. У подальшому група чоловіків вчинила активні протиправні дії щодо працівників поліції, у результаті яких п’ятерьох правоохоронців побили дерев’яними палицями. Працівникам поліції вдалося затримати активних учасників опору, а також врегулювати цей конфлікт.

Прес-служба прокуратури Рівненської області повідомила, що стосовно трьох підозрюваних, у тому числі депутата сільської ради, судом застосовано запобіжні заходи –  тримання під вартою, ще стосовно двох – домашній арешт. У кримінальному провадженні здійснюються подальші слідчі дії. За вчинені злочини зловмисникам загрожує покарання – позбавлення волі строком до 8 років.

rivnepost.rv.ua

Про Varash Info

Читайте також...

viber-imadge

”GreenZone” – відпочинок на будь-який смак (відео, фото)

Сьогодні відбулося офіційне відкриття зони відпочинку –“GreenZone” у селі Колодії.  Тут пропонують відпочинок на будь-який …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X