Home / Регіональні новини / Правоохоронці поліцейської станції несуть службу на дитячій базі відпочинку

Правоохоронці поліцейської станції несуть службу на дитячій базі відпочинку

На базі відпочинку «Вулик» у с. Воронки розпочав роботу літній англомовний таб1465462655_dsc_6133ір для дітей Володимирецького районного колегіуму. Робота літнього табору передбачена програмою заходів в рамках Року англійської мови, проголошеного президентом України. Під час відпочинку у таборі  дітей чекає різноманітні розваги, відпочинок на природі, та англо-мовні заняття.  До роботи табору долучилися волонтери – серед яких жителька Бангкоку (Тайланд) Ейм Нітчакул Косайяканон, а також Гнатишина Вероніка – студентка IV курсу Вінницького державного педагогічного університету.

Працівники Володимирецького відділення поліції також не лишили поза увагою дитячий табір. Так, днями начальник Володимирецького відділення поліції Віталій Іванов відвідав дітлахів. «Для налагодження співпраці між національною поліцією та колегіумом на час роботи літнього табору, охорону правопорядку на території табору наразі забезпечують правоохоронці поліцейської станції с.Воронки. Вдень поліцейські несуть чергування на території села,  а в нічний час – охороняють дитячий сон безпосередньо на базі літнього табору», – зазначив Віталій Іванов.

Організатори табору спільно із працівниками поліції докладатимуть максимум зусиль, щоб у школярів лишилися найкращі враження, бо лише спільними зусиллями можливо створити необхідні умови для успішного оздоровлення та безпечного відпочинку.

Працівники поліції бажають всім дітям провести це літо із задоволенням і користю для здоров’я та набратися наснаги для успішного продовження навчання!

Кузнецовський ВП ГУНП в Рівненській області

Про admin

Читайте також...

Хто у кого і як орендує приміщення… (відео)

Ця жінка приватний підприємець, вона орендує приміщення у фонді державного майна. Стверджує, що вже 6 …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X