Home / Регіональні новини / Поліцію Рівненщини очолив Сергій Князєв

Поліцію Рівненщини очолив Сергій Князєв

Міністра внутрішній справ Арсен Аваков призначив Сергія Князєва керівником Нацполіції на Рівненщині, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

З 18 липня і до цього часу 44-річний Сергій Князєв керував поліцією Закарпаття, до того він очолював кримінальну міліцію на території Донецької області, яку контролює українська влада.

Перед цим Аваков звільнив виконуюча обов’язків начальника головного управління поліції у Рівненській області Сергія Максимова.

Крім того, депутати Рівненської облради на завтра запланували заслухати звіту головного поліцейського області про стан боротьби зі злочинністю, у проекті рішення був пункт – прохання до міністра МВС щодо звільнення Максимова з посади.

Звільнення головного поліцейського області домагався недавній голова обласної ради Володимир Ковальчук, якому кілька тижнів тому депутати висловили недовіру.

Упродовж перебування Сергій Максимова на посаді головного поліцейського області на півночі Рівненщини загострилася екологічна і криміногенна ситуація – через неконтрольований видобуток бурштину місцевим населенням та приїжджими копачами. Максимов неодноразово висловлював думку, що для подолання такої ситуації в області необхідні кардинальні зміни в українському законодавстві.

За останній рік правоохоронці фіксували факти нелегального видобутку бурштину, затримували нелегальних копачів і перекупників бурштину-сирцю, водночас ЗМІ повідомляли, що окремі правоохоронці долучилися до схеми «кришування» нелегального бурштинового промислу.

Про admin

Читайте також...

На Рівненщині підтвердили 9 випадків захворювання на COVID-19 (відео, фото)

Рівненський обласний лабораторний центр провів дослідження ПЛР-методом біоматеріалу двох жінок із Сарненського району, які попередньо мали …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X