Home / Регіональні новини / Поліські села – у числі перших на отримання нових лікарських амбулаторій (фото)

Поліські села – у числі перших на отримання нових лікарських амбулаторій (фото)

28471838_1579720865475764_3361458542847722120_n-660x400

На Рівненщині підписали угоду з Вінницькою будівельною компанією на реконструкцію 5 амбулаторій Полісся. Це стало можливо завдяки проекту Світового банку, який активно реалізовують в області. Стверджують, що вже цього року у Володимирецькому районі оновлять лікарські сільські амбулаторії у Рафалівці, Заболотті, Жовкині, Великих Цепцевичах та Більській Волі, пише Північ-інфо.

Радіє цій новині, як дитина голова Володимирецького району Володимир Хоружий, який поділився приємною звісткою у соцмережі:

«Є чудова новина!!! Володимирецький район перший в Україні !!!, що отримає 5 нових лікарських амбулаторій !!!, Ми ПЕРШІ !!!».

За кошти проекту Світового банку на Рівненщині проведуть реконструкцію сільських амбулаторій і в інших районах Полісся:

Проектом передбачається проведення реконструкції в три етапи. Північні райони Рівненщини віднесені до перших двох: у першому етапі – амбулаторії Володимирецького, Зарічненського, Дубровицького та Рокитнівського районів. Другий етап включає Сарненський, Березнівський, Костопільский, Гощанський та Корецький райони.

– розповів керівник проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок.

Про Varash Info

Читайте також...

viber-imadge

”GreenZone” – відпочинок на будь-який смак (відео, фото)

Сьогодні відбулося офіційне відкриття зони відпочинку –“GreenZone” у селі Колодії.  Тут пропонують відпочинок на будь-який …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X