Home / Регіональні новини / Новий голова Володимирецької РДА приступив до роботи (фото)

Новий голова Володимирецької РДА приступив до роботи (фото)

17 грудня під час зустрічі з активом Володимирецького району голова Рівненської облдержадміністрації  Олексій Муляренко представив нового очільника Володимирецької районної державної адміністрації – Ярослава Березюка.

img181202

«Реформа децентралізації покладає велику відповідальність на місцеву владу. У роботі на посаді голови райдержадміністрації буде багато викликів, але переконаний, що завдяки наполегливій праці Ярослав Михайлович зможе зробити багато хороших справ для Володимиреччини. Бажаю мудрих рішень і надійної команди поруч. Ви завжди можете розраховувати на підтримку області», – зауважив Олексій Муляренко.

Голова облдержадміністрації подякував і попередникам, які працювали керівниками виконавчої гілки влади до цього: Володимиру Хоружому та в.о. голови Анатолію Рижому.

До слова, А. Рижий залишається працювати в райдержадміністрації на посаді першого заступника голови.

На представленні також був народний депутат України Василоь Яніцький. Він розповів, що Ярослав Березюк достойно пройшов співбесіду в Києві на вулиці Банковій та на Грушевського, не сиплячи порожніх обіцянок, що під його керівництвом одразу жити сане краще. Попереду – багато командної роботи, яка має бути орієнтована на практичний результат. І тут новий голова адміністрації матиме цілковиту підтримку і на рівні області, і на рівні Києва.

Новий керівник РДА подякував усім за високу довіру. Ярослав Березюк зазначив: «Робитиму усе можливе, аби Володимиреччина жила у мирі, спокої та динамічно розвивалася. Одним із пріоритетних завдань на сьогодні є розробити план розвитку нашого району», – звернувся до присутніх Ярослав Березюк.

Голова Володимирецької районної ради Василь Ковенько наголосив, що депутатський корпус налаштований на конструктивну співпрацю з новим очільником адміністрації.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко призначив Ярослава Березюка на посаду голови РДА 7 грудня цього року.

Перед цим він працював директором професійно-технічного училища відокремленого підрозілу «Рівненська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» у місті Вараш. Є депутатом Володимирецької районної ради, – пишуть на polissya.net.

Про Varash Info

Читайте також...

skrynshot-2019-06-06-10-31-10

Робота “кипить”, шляховики “латають” дорогу до Білого озера (Відео, фото)

Шляховики показали, як «латають» дорогу до Білого озера Відео Суспільному надав речник Служби автодоріг області …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X