Home / Регіональні новини / На Рівненщині готують альтернативу РАЕС? (фото)

На Рівненщині готують альтернативу РАЕС? (фото)

У Рівненській області хочуть запустити новий проект з виробництва електроенергії. Такі амбітні плани виношує підприємець з Березного, який вже подав заявку на проектування та будівництво сонячної електростанції, пише Північ-інфо.

27661545_387537921692365_1630537623_n

В Березнівську міську раду подано заявку на будівництво сонячної електростанції. Планується, що потужність станції становитиме 500 кВт а на її створення залучатимуть кошти ЄС, пишуть у спільноті «Типове Березне». При надзвичайних обставинах в денний час доби сонячна електростанція зможе забезпечити електрикою все місто. Станція дасть місту нові робочі місця. Вона знаходитиметься промисловій зоні міста і займатиме приблизно один гектар.

На думку експерта, для забезпечення електрикою цілого міста в разі необхідності потужності у 500 кВт не вистачить, тим паче на сьогоднішній день, коли в кожному звичайному будинку є сила-силенна приладів, які споживають електроенергію. Для цього знадобилося б у десять разів більше потужності. Та й з приводу того, чи вистачить на таку електростанцію одного гектару землі, виникають серйозні сумніви.

На цьому етапі розвитку сонячної енергетики на Рівненщині не залишається сумнівів, що ця альтернативна галузь не може скласти конкуренцію Рівненській атомці.

Втім, сонячна енергетика розвивається найбільш динамічно з усіх галузей альтернативної енергетики. Це виключно екологічна галузь, що не впливає на середовище. Що ж до клімату та географічного положення України, то воно є сприятливим для розвитку такої енергетики і будівництва нових сонячних електростанцій.

На головному фото – сонячна станція в Марокко, яка стане найбільшою у світі, коли буде повністю здана в експлуатацію в 2020 році.

piwnich.info

Про Varash Info

Читайте також...

1513508563_pole

У Рафалівці та Більській Волі збудують два спортмайданчики із штучним покриттям (фото)

Спортмайданчики зі штучним покриттям для гри у міні-футбол обіцяють здати до кінця 2019 року. У …

Один коментар

  1. Ну что можно сказать: молодец этот предприниматель из Березно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X