Home / Регіональні новини / Муніципальна поліція обійдеться в 2 мільйони

Муніципальна поліція обійдеться в 2 мільйони

Саме таку цифру озвучив мер Рівного Володимир Хомко.

Хоч і зазначив, що ця цифра – приблизна. Адже саме через недопрацьовану фінансову сторону питання зняли з розгляду сесії Рівненської міської ради на довивчення.

Втім, як розповідає мер, замість муніципальної поліції в нас може бути муніципальна варта. Адже нещодавно очільник міста був на зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, де останній зазначив, що невдовзі вийде закон, що регламентує роботу саме муніципальної варти в країні. Таким чином, депутати на місцевому рівні швидко приймуть рішення про створення нового органу.

Як відзначає Володимир Хомко, саме проблемою з законністю була обґрунтована його негативна позиція щодо нової поліції. Далі пряма мова:

Чому я раніше казав, що вона (муніципальна поліція – прим. ред) не потрібна? Тому що немає закону. Наприклад, я не можу дати їм зброю. Мені потрібно, щоб був закон, в межах якого існувала б ця поліція. Такого закону немає, зараз вона напівзаконна. Але якщо буде закон про муніципальну варту, зразу все стає в законне русло

Також відзначив міський голова і той факт, що муніципальна варта буде тісно співпрацювати з патрульною поліцією міста, переймаючи досвід від колег.

«Радіо ТРЕК»

Про admin

Читайте також...

Ігор Ясенюк: «Ми не побоялися взяти на себе відповідальність і виправдаємо довіру людей» (фото)

У суботу на міському  стадіоні «Мототрек» у Рівному відбулися загальні збори Рівненської обласної організації політичної …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X