Home / Регіональні новини / МЕНШЕ ОБІЦЯНОК – БІЛЬШЕ СПРАВ!

МЕНШЕ ОБІЦЯНОК – БІЛЬШЕ СПРАВ!

Іван Калюта – помічник народного депутата 9 скликання Віктора М’ялика, кандидат в депутати Рівненської обласної ради від новоствореного Вараського району.

Нещодавно Віктор Ничипорович М’ялик та Іван Іванович Калюта приєдналися до команди лідерів та однодумців, партії «За майбутнє».

  • Чому зробили вибір на користь партії «За майбутнє»? Чим вона особлива?
  • «Партія «За майбутнє»  зібрала навколо себе людей, яких реально дістала ситуація в країні!» – лідер партії Ігор Палиця в цьому впевнений, в цьому переконані і ми!  Ну  як же так можна довести такий терплячий та працьовитий народ? Він же нам довіряє… сподівається на краще. А саме головне, що наш народ щиро готовий завжди допомогти у добрій справі. Мені соромно за ситуацію! Саме тому я віддав перевагу Віктору Ничипоровичу та партії «За майбутнє!», бо проїжджаючи теренами районів, практично в кожному населеному пункті видно його працю. З натхненням дивлюсь на його вчинки. Адже світу не потрібні герої, їм потрібні добрі справи… То тут, то там із серйозними капіталовкладеннями допомагав і допомагає людям. Де б я не був, з ким би не спілкувався – люди взахваті від такого відношення.
  • Ви балотуєтесь у Рівненську обласну раду. Яку вигоду отримає наш край від цього?
  • Дороги! Дороги! І ще раз ДОРОГИ! Це найболючіше питання, яке турбує практично всіх мешканців району не одне десятиліття.  Не хочу говорити,  що ніхто нічого не робив, ні! Але це має  буди однин із найголовніших і наймасштабніших,  я б навіть сказав  – найпріорітетніших проектів! Найбільш актуальним питанням – це дорога Вараш-Зарічне, адже створився район, а сполучення немає. Тому першочерговим завданням для себе ставлю –  будівництво дороги сполученням Вараш-Зарічне, через села: Біле Озеро, Мульчиці, Борове. Щемить серце за дорогу Володимирець – Бишляк, Степангород та інші. Прикладу максимум зусиль, аби цю проблему вирішити – бо я тут живу.
  • Якість навчання передусім, бо наші діти дуже талановиті і я дуже мрію, щоб вони мали шанс отримати музичну освіту. Мова про музичні школи у кожному великому населеному пункті. Спортивні майданчики, для тренувань.
  • Задля комфорту місцевих жителів хочу, щоб у кожному населеному пункті був свій Староста. І вирішувалися питання по місцю проживання,  не долаючи зайві кілометри.
  • Стурбований медичною реформою, тому прикладу всі зусилля, щоб медичний персонал почував себе комфортніше та впевненіше. Особливо у сільській місцевості, бо умови праці бажають бути набагато кращими: заробітна плата, шлях  до роботи.
  • Чи є Вам що побажати своєму виборцю?
  • Нехай ця осінь принесе віру у ваші серця. Затишку у домі та виваженості у своєму виборі!

Розмовляла  Вікторія Ніколайчук

Політична реклама

Про Varash Info

Читайте також...

ПОДАРУНОК ПІД НОВИЙ РІК. ЯК ОБЛАСНА РАДА ПРОДАЄ ЗЕМЛЮ НА БІЛОМУ ОЗЕРІ

20 соток рекреаційної землі (спасалка), майже за безцінь купив маловідомий чоловік у Рівненської обласної ради. …

X