Home / Регіональні новини / Клопотав адвокат: перший суд у справі рівненської стоматологині перенесли (фото)

Клопотав адвокат: перший суд у справі рівненської стоматологині перенесли (фото)

Перше засідання суду у справі рівненської стоматологині Інни Кравчук, яку звинувачують у застосуванні сили до малолітніх пацієнтів, перенесли. У суді повідомили: клопотав про це адвокат лікарки. Сама фігурантка справи до суду прийшла, але коментувати будь-що відмовилась.

16 березня у Рівненському міському суді мало відбутися перше підготовче судове засідання у кримінальному провадженні щодо рівненської стоматологині Інни Кравчук. Адвокат обвинуваченої Сергій Меркулов звернувся до суду з клопотанням перенести розгляд справи через сімейні обставини.

Суд у справі стоматологині перенесли. Засідання призначили на 30 березня, – як повідомляють suspilne.media.

“Суд ухвалив клопотання захисника обвинуваченої Кравчук Інни Анатоліївни, адвоката Меркулова Сергія Анатолійовича про відкладення розгляду справи – задовільнити. Ухвала оскарженню не підлягає”, – оголосив суддя Рівненського міського суду Микола Бердій.

Сама фігурантка кримінального провадження на судді була присутньою, проте жодних коментарів журналістам Суспільного не надала.

Що відомо

  • 12 лютого у мережі з’явилися відео із камер нагляду, які отримав адвокат Ярослав Калька після запиту до клініки. Сама Інна Кравчук коментувати ситуацію журналістам Суспільного відмовилася і вказала, що справу слід розглядати в судовому порядку.
  • 17 лютого поліція повідомила, що розслідує вже п’ять проваджень щодо рівненської стоматологині.
  • Генпрокурорка Ірина Венедіктова відреагувала на ситуацію і зазначила: в країні слід посилювати кримінальну відповідальність за злочини щодо дітей.
  • 18-го лютого батькові стоматологині вручили підозру, адже слідство не знало де на той час перебувала Інна Кравчук. Також у поліції зазначали – жінка зі слідством не співпрацює.
  • Справу Інни Кравчук передали до суду 10 березня. Жінці загрожує штраф або виправні роботи.
  • У Нацполіції області зазначили, що ні стоматологиня, ні її адвокат не надали жодних показів у справі протягом досудового розслідування.
  • Рівненська стоматологиня не мала дозволу на провадження практики за спеціальністю “дитяча стоматологія”. Про це йдеться у відповіді на запит народної депутатки Яни Зінкевич, яку вона отримала від МОЗ. Відповідний документ парламентарка оприлюднила у своєму Facebook.

Про Varash Info

Читайте також...

У Рівненській області чоловік загинув, поки палив сухостій (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X