Home / Регіональні новини / “Іншого виходу немає, як врегулювання питання легалізації бурштину на законодавчому рівні”

“Іншого виходу немає, як врегулювання питання легалізації бурштину на законодавчому рівні”

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, представивши на Рівненщині нового керівника поліції.

Під час зустрічі з представниками засобів масової інформації заступник Міністра зазначив, що досвіду і бажання у новопризначеного начальника поліції достатньо для того, аби забезпечити правопорядок на Рівненщині, передусім у протистояннях, які виникають на сьогодні у протидії незаконному видобутку бурштину.

“В області зараз працює оперативна група, а найближчим часом питання незаконного видобутку бурштину розглядатиметься у Кабінеті Міністрів України та на законодавчому рівні” – зазначив Сергій Яровий. “Для вирішення цієї проблеми необхідна координація дій усіх відповідних структур, а не лише правоохоронних органів”.
На запитання ЗМІ про введення сил Нацгвардії на територію Рівненської області, заступник Міністра відповів, що при потребі прийматиметься відповідне рішення.

Разом із тим полковник поліції Сергій Князєв запевнив журналістів у подальшій співпраці:
“Ви представники громади Рівненщини, і за допомогою вас ми спільно працюватимемо над недоліками в роботі органів поліції. Адже проблема, народжена не сьогодні, не зникне завтра. Тому завдання, які поставило керівництво МВС і Нацполіції перед підрозділом, вирішуватимемо спільно”.
Найближчими днями начальник ГУНП в Рівненській області планує відвідати північні райони.
“Ми діятимемо толерантно, але безкомпромісно” – відповів Сергій Князєв на запитання про подальші кроки у протидії незаконному видобутку бурштину та зауважив, що озвучить їх та прийме рішення після того, як
вивчить ситуацію.

Крім того, керівництво МВС представило громадськості очільника патрульної поліції Рівного. Роботу нових поліцейських координуватиме уродженець Волині Сергій Мерчук, підлеглі якого урочисто складатимуть
присягу 19 квітня.

Відділ комунікації
ГУНП в Рівненській області

Про admin

Читайте також...

На Рівненщині підтвердили 9 випадків захворювання на COVID-19 (відео, фото)

Рівненський обласний лабораторний центр провів дослідження ПЛР-методом біоматеріалу двох жінок із Сарненського району, які попередньо мали …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X