Home / Регіональні новини / Богатирські розваги в Олізарці (фото)

Богатирські розваги в Олізарці (фото)

Традиційно на початку липня у селі Олізарка біля ставків проходить мережевий фестиваль «Богатирські розваги», організатором якого є завклубом села Суховоля Вікторія Полуйко.

Наші юнаки та дівчата завжди охоче беруть участь у цьому дійстві, адже ми – молодь,і  мусимо тримати належну фізичну форму, щоб в разі потреби мати змогу дати достойну відсіч спортивним супротивникам. Цьогоріч фестиваль відбувся 1 липня.

На змагання прибули учасники футбольної команди «Колос» із сіл Кошмаки, Лозки, Суховоля на чолі з тренером Романом Прокопчуком. Хлопці змагалися в спортивній естафеті, амреслінгу та піднятті 32-кілограмової гирі.

У спортивній естафеті між командами «Орел» та «Їжачки» перемогла дружба.

А в амреслінгу сильнішими стали Роман Вознюк та Сергій Шкіндер із села Лозки і Тарас Полуйко із Суховолі.

Легко вправлялися з гирею Ярослав Свідрик з Рафалівки (15 разів) та Сергій Шкіндер із Лозок (11 разів). Можливо, завдячуючи таким суботнім тренуванням, наші хлопці у неділю в футбольній грі з Мульчицями стали переможцями, з рахунком 5:1.

Хочемо щиро подякувати усім спонсорам фестивалю. Зокрема, Анатолію Дукачу та двом кумонькам, дбайливим господиням Оленкам із села Суховоля, які частували присутніх власноруч приготованими стравами: рибною юшкою, шашликами та ароматними чаями. Також хочемо подякувати ді-джею Андрію за музичне оформлення свята та Віталію Підвишенному, які виручили у форс-мажорних обставинах.

Отож, рухаємось вперед на зустріч  майбутньому. Адже рух – це життя. Доки ми рухаємось, доти живемо!

Яна ПОЛУЙКО, жителька с. Суховоля.

polissya.net

Про admin

Читайте також...

Сьогоденні реалії медичної реформи Або «екскурсія» хворого із гострим інфарктом у понад 4 години та 80 кілометрів (Сарни, Вараш, фото, відео)

Історія про яку йдеться у відео трапилася місяць тому і спіткати вона може будь кого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X