Home / Регіональні новини / 3 кг скла і 5 кг сміття на 6 м² – так виглядає кар’єр у Сопачеві (фото)

3 кг скла і 5 кг сміття на 6 м² – так виглядає кар’єр у Сопачеві (фото)

Пляжний сезон стартував, і в соцмережах люди активно допитуються про стан дороги на Біле озеро. Якщо вмикати цензуру і пропускати нехороші слова, то в коментарях пусто. Ну, бо інакше стан дороги в бік білоозерського райського куточка не назвеш.

sopach

Кому нема часу добиратись до озера, ті їдуть на сопачівський кар’єр. Колись там видобували пісок для атомки. Тепер тут купаються.

І ось днями користувачі фейсбуку поширили відео, де показано засмічений берег того сопачівського кар’єру.

Автор відео запевняє, що вся територія навкруги всипана битими пляшками! Щоб дитина безпечно ходила чи гралася, на 6 квадратних метрах батьки зібрали 3 кг скла та 5 кг сміття!

Оскільки штучна водойма відноситься до території Сопачівської сільради, «ВВ» звернувся за коментарем до голови Галини Сніжко.

Вона розповідає, що в цьому році воду на належний стан в лабораторії не перевіряли.

– Якось не склалось у нас в цьому році повезти воду з кар’єру на обстеження, та й з таким проханням чи скаргами ніхто до сільради не звертався.

3

Торік – перевіряли. Навіть водолази обстежували дно. Результати минулорічних аналізів показали, що вода придатна до купання і навіть чистіша за воду на Білому озері, ще й має більший вміст гліцерину. У сільської ради немає окремо людини, яка б слідкувала за станом узбережжя кар’єру. Навесні тривала акція «За чисте довкілля», люди зібрались і самі прибирали прибережну територію. Було чисто. А що там зараз? Відпочиваючі самі насмітили, а потім обурюються, що не прибрано. Не смітіть – і буде чисто.

2

…А тим часом відео відвідувача штучної водойми демонструє не кращі краєвиди: у піску потопають гострі уламки скла, в бесідках на пляжі ноги тонуть у пластикових упаковках, склобої та целофанових пакетах – це все зовсім не гармонізує з видом на «озеро».

da3dd9e0dfc073a9278eecf902a909a6_m

Виникає лише питання: як можна відпочивати, коли твої ноги занурені у сміття (очевидно, що воно там назбиралось не за одне відвідування пляжу)? Як можна було зону відпочинку перетворити на ТАКЕ сміттєзвалище при тому, що ти і твої друзі ще й ще сюди приходитимуть?..

Питання все-таки більше до самих відпочиваючих, – повідомляє polissya.net

Про Varash Info

Читайте також...

Сьогоденні реалії медичної реформи Або «екскурсія» хворого із гострим інфарктом у понад 4 години та 80 кілометрів (Сарни, Вараш, фото, відео)

Історія про яку йдеться у відео трапилася місяць тому і спіткати вона може будь кого …

3 коментарі

 1. Можливо треба поставити смітники, і вивозити їх вчасно ?

 2. Альоша

  Пяна свинота!!! Припиніть срати і загажувати все довкола!

  • Альонушка

   Згідна, твереза адекватна людина НІКОЛИ не буде смітити.
   P.S. Для Даша: ЧИСТО НЕ ТАМ ДЕ ПРИБИРАЮТЬ, А ТАМ ДЕ НЕ СМІТЯТЬ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X