Home / Новини РАЕС / Військова частина 3045 підтримує українських моряків, – Вараш (відео, фото)

Військова частина 3045 підтримує українських моряків, – Вараш (відео, фото)

Патріотичною хвилею прокотилася усією Україною низка флешмобів у підтримку захоплених українських моряків. Зокрема особливу увагу на актуальну нині тему полонених захисників морських кордонів нашої держави звернули військові-побратими Національної гвардії України. Низький уклін та вияв своєї непохитної патріотичної позиції продемонстрували військові в/ч 3045 з охорони та оборони РАЕС.  Більше 150 активістів вишикувавшись в  «живу» фігуру тризуба, вигукували гасла: Слава Україні! Героям Слава!, Відважним українським морякам! Слава! Слава! Слава!

2019-01-03_11-41_49153995_782760815413558_4712473365967798272_n

За сприяння генерального директора Рівненської АЕС Павла Павлишина, за ініціативою командира в/ч 3045 з охорони та оборони РАЕС Аркадія Агальцова, заступника коменданта 2-ї спеціальної комендатури по роботі з особовим складом в/ч 3045 по охороні і обороні РАЕС,  майора, Ілля Долгіх, на плацу військової частини було організовано патріотичний флешмоб. 150 військовослужбовців та 20 вихованців Вараського будинку дитячої та юнацької творчості сформували «живу» фігуру тризуба зі стрічками у вигляді національного прапора України та вигукували гасла підтримки і вдячності за мужню стійкість українських моряків.

«Своїм флешмобом ми хотіли донести до громадськості, зокрема й до наших полонених побратимів, що ми пам’ятаємо про них, не забуваємо, підтримуємо. Цією патріотичною акцією ми привертаємо увагу до актуальних нині тем окупації, зокрема політичної та військової ситуації в нашій державі! Це найменше, що ми можемо зробити для своїм соратників. Весь колектив в/ч 3045 з охорони та оборони РАЕС щиро бажає швидкого повернення наших моряків до своїх домівок», – коментує заступник командира в/ч 3045 другого спеціального командування по роботі з особовим складом, майор Ілля Долгіх.

Флешмоби на підтримку українського війська та військових моряків проводять різні організації і в Україні та за її межами – усі в своїй особливій манері. Нацгвардійці проводитимуть їх у ці святкові дні майже по всій території держави. Зокрема, днями схожий флешмоб гвардійці організували на Львівщині. У рамках акції близько трьохсот нацгвардійців – сформували «живу» фігуру катера і передали військове вітання соратникам, – пише rnpp.rv.ua.

Про Varash Info

Читайте також...

Квартири для працівників РАЕС від забудовника Алатир-інвест (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Один коментар

  1. Мираж Дмитрий

    150?:))))))на фото даже и 50 не насчитаешь)))как вы любите всё преувеличивать хохлы))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X