Home / Новини РАЕС / У зоні спостереження РАЕС відбудеться протиаварійне тренування (фото)

У зоні спостереження РАЕС відбудеться протиаварійне тренування (фото)

Відповідно до Доручення Прем’єр-міністра України 13 листопада 2018 року на Рівненській АЕС планується проведеннязагальностанційного протиаварійного тренування спільно з органами управління та силами цивільного захисту Рівненської області.

2018-11-06_12-26_201812345678

До тренування за темою «Організація, порядок управління діями персоналу ВП РАЕС у випадку радіаційної аварії» залучатимуться керівний склад та персонал аварійних груп та бригад електростанції, а також місцеві органи управління цивільного захисту та евакуаційні органи населених пунктів зони спостереження РАЕС. Захід проводиться з метою збереження життя та здоров’я людей, підвищення готовності органів влади до виконання заходів із захисту населення і територій у випадку надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру.

В ході тренування відбудеться практичне відпрацювання заходів з оповіщення органів управління цивільного захисту, оповіщення та інформування населення, яке проживає у зоні спостереження РАЕС, укриття в захисних спорудах цивільного захисту, проведення йодної профілактики, видачі респіраторів, здійснення евакуації, забезпечення публічної безпеки та порядку, а також навчання населення діям у надзвичайній ситуації (при загрозі та виникненні радіаційної аварії).

Звертаємо увагу, що в ході проведення тренування всі дії будуть виконуватись умовно, тож просимо населення зберігати спокій, – повідомляють на офіційному сайті РАЕС.

Про Varash Info

Читайте також...

img150205

Вогнеборці РАЕС – кращі в області (фото)

На базі спортивного комплексу 2-го Державного пожежно-рятувального загону з охорони Рівненської АЕС (ДПРЗ-2) відбулися обласні …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X