Home / Новини РАЕС / Рівненська АЕС відзначила свій ювілейний День народження (фото)

Рівненська АЕС відзначила свій ювілейний День народження (фото)

У знаменний для багатотисячного колективу рівненських атомників день, 25 травня, який символізує початок будівництва найбільшого енергогенеруючого підприємства північно-західного регіону в Палаці культури РАЕС пройшли урочисті заходи, приурочені 45-річчю Рівненської АЕС.

2018-05-29-15-14_dsc_2924-2

Ідея будівництва Рівненської АЕС виникла у середині 60-х років минулого століття, в період зародження атомної енергетики України. Відлік її історії бере свій початок з 1971-го року, коли розпочалося проектування Західно-Української АЕС, яку згодом було перейменовано на Рівненську. За 45 років було збудовано та введено в експлуатацію чотири атомних енергоблоки. В унісон росло і розвивалося місто-супутник електростанції.

Цьогоріч вперше започатковано свято «День народження РАЕС», яке відзначили за участю керівництва, працівників електростанції, її почесних гостей: перших будівельників, експлуатаційників, ветеранів праці та жителів міста-супутника РАЕС. Ідея Дня народження РАЕС пов’язана із подією, яка відбулась 45 років тому, 25 травня 1973 року, коли на Хомецькій горі було вбито першого символічного кілочка на будмайданчику майбутньої атомної електростанції.

2018-05-29-15-14_dsc_2800-2

Як зазначив генеральний директор РАЕС Павло Павлишин під час святкового концерту, на сьогоднішній день Рівненська АЕС є найпотужнішим енергетичним підприємством Поліського краю з потужним колективом, відданих справі, висококласних професіоналів, яким під силу завдання будь-якої складності. «Щороку виробіток РАЕС екологічно-чистої електроенергії становить 12% від загальної генерації електроенергії в державі – близько 19 мільярдів кВт год. Переконаний, що після реалізації головного завдання 2018 року – продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС на 20 років, над яким увесь колектив рівненських атомників сьогодні злагоджено працює, електростанція вироблятиме 20 млрд. кВт год електроенергії у рік. Окрім того, впевнений, на РАЕС буде зведено енергоблок №5, будівництво якого обговорено на нещодавній нараді з представниками «Київського науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту «Енергопроект». За усіма звершеннями на Рівненській АЕС стоять насичені трудові будні працівників та, безумовно, ветеранів підприємства, які 45 років тому приїхали на проммайданчик електростанції та вклали титанічні зусилля, проявили любов та справжній інтерес до обраної професії, готовність віддати усі свої знання та час у розвиток РАЕС, її міста-супутника», – звернувся до присутніх Павло Яремович.

2018-05-29-15-14_dsc_2633-2

У свою чергу, голова первинної профспілкової організації РАЕС Іван Мельник подякував ветеранам РАЕС за ентузіазм, наполегливість і виняткову відповідальність, а колективу рівненських атомників побажав єдності, добра та процвітання.

Відзнаки генерального директора РАЕС: нагрудний знак «За вагомий внесок у розвиток Рівненської АЕС» та Грамота «За віддану працю на Рівненській АЕС»З нагоди Дня народження РАЕС, з метою популяризації атомної енергетики в регіоні, демонстрації значущості професії атомника, шанування працівників та непрацюючих пенсіонерів, широкого висвітлення досягнень РАЕС започатковано нагородження відзнаками генерального директора електростанції: нагрудним знаком «За вагомий внесок у розвиток Рівненської АЕС» та Грамотою «За віддану працю на Рівненській АЕС».

viber-imag3e

Під час нагородження Володимира КоровкінаЗа сумлінну багаторічну працю та високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток атомної енергетики України та з нагоди Дня народження РАЕС нагрудним знаком з виплатою грошової винагороди нагороджені заслужений енергетик України, Володимир Коровкін, який до 2002-го року обіймав посаду генерального директора РАЕС, начальник відділу договорів ремонтного та загальностанційного характеру договірного управління Олена Лідич та начальник енергоремонтного (ЕРП) підрозділу РАЕС Павло Сидоренко.

Володимир Коровкін – перший директор РАЕСУ своїй промові Володимир Корвкін з глибокою шаною згадав першопрохідців атомної промисловості, заслужених енергетиків колишнього СРСР, які доклали максимум зусиль для будівництва поліського енерговелета, його етапи становлення, здобутки та знакові події. «У моїй особі нагороджуються усі, хто причетний до зведення Рівненської АЕС та її міста-супутника: геологи та геодезисти, проектувальники, монтажники, будівельники та експлуатаційники. Тішить те, що сьогодні колектив РАЕС є монолітною командою, яка виконанням поставлених державою завдань, участю в екологічних проектах доводить свій професіоналізм, відповідальність, прихильність принципам культури безпеки та готовність до вирішення нових стратегічних проектів. Рівненських атомників, які впевнено дивляться у майбутнє, виконуючи непросте завдання – забезпечуючи енергетичну безпеку країн, чекають лише процвітання, трудові здобутки  та рух вперед».

viber-image

Нагородження кращих працівників ЦПВВ рамках заходу Грамотами «За віддану працю на Рівненській АЕС» нагороджено непрацюючих пенсіонерів та кращих виробничників електростанції: Зінаїду Гаврилову, яка до 2003 року обіймала посаду лаборанта хiманалiзу хімічного цеху та Олександра Герасимчука, який до 2014 року працював провідним інженером-технологом служби головного технолога ЕРП; заступника начальника цеху з експлуатації енергоблоків №№1, 2 цеху теплової автоматики та вимірювань Ігоря Коломойця, заступника начальника цеху з реконструкції та ресурсу реакторного цеху 2 Валерія Литвиненка, провідного інженера-технолога – керівника групи мережного планування відділу підготовки та проведення ремонтів Ірину Усанову. Окрім того, за добросовісне виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм, сумлінну багаторічну працю, з нагоди 40-річчя створення виробничо-технічної служби РАЕС та 15-річчя створення цеху з підготовки виробництва Почесними грамотами та Грамотами ДП «НАЕК Енергоатом» нагороджені кращі її працівники, – повідомляє rnpp.rv.ua.

viber-image1

Під час святкування Дня народження РАЕС на прилеглій території закладу працювали фольклорний, ігровий, концертний, ярмарковий та арт-майданчикиАби атомники, жителі та гості міста-супутника відчули справжню феєрію святкового настрою від Дня народження РАЕС працівники Палацу культури УСО РАЕС організували ряд цікавих заходів, зокрема, на прилеглій території закладу працювали фольклорний, ігровий, концертний, ярмарковий та арт-майданчики, виступав духовий оркестр «Енергія Полісся», проведено  флешмоб за участю хореографічних колективів ПК. У фойє приміщення були розміщені виставка малюнків учасників дитячого конкурсу «З чистою енергією в майбутнє» та виставка-панорама «Від села Вараш до міста Вараш» (фотоальбоми ветеранів РАЕС).

Також у ході насиченої концертної програми атомників привітали кращі танцювальні та вокальні ансамблі Палацу культуриТакож у ході насиченої концертної програми атомників привітали кращі танцювальні та вокальні ансамблі Палацу культури, а солодким подарунком для них став святковий торт від торгової марки «Скиба». Розважальною програмою для молоді за участю творчих колективів ПК та DJ відкрито літній сезон молодіжного арт-проекту «Under Street».

Про Varash Info

Читайте також...

2019-01-09_12-11_2018-03-03-16-25_28577683_619875168344169_605378000273009368_n

Настала пора ковзанів і клюшок: на спорткомплексі Ізотоп залили каток (відео, фото)

На базі спортивного комплексу Рівненської АЕС «Ізотоп» стартував сезон зимових розваг – відкрито першу цьогоріч …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X