Home / Новини РАЕС / РАЕС: п’ять років прогресу та розвитку

РАЕС: п’ять років прогресу та розвитку

2017-06-12-04-37_dsc_3562-9909-22

Рівно п’ять років тому 11 червня наказом президента НАЕК «Енергоатом» на посаду генерального директора Рівненської АЕС призначено Павла Яремовича Павлишина. За останнє п’ятиріччя майданчик РАЕС став ефективною платформою для впровадження новаторських ідей, спрямованих на безпечне та стабільне виробництво електричної та теплової енергії.

Павло Павлишин розпочинав свій трудовий шлях на РАЕС 25 років тому в реакторному цеху №2, де пройшов усі щаблі кар’єрного росту – пропрацював оператором реакторного відділення, інженером з експлуатації реакторного устаткування, провідним інженером з керування реактором, начальником зміни. Далі продовжував трудитись на керівних посадах: заступником начальника навчально-тренувального центру, начальником НТЦ, заступником головного інженера з експлуатації блоків №3,4, заступником головного інженера з підготовки персоналу – начальником НТЦ.

За останні п’ять років найпотужніше підприємство Рівненщини впевнено та прогресивно розвивалось. За цей період на РАЕС успішно проведені чотири партнерські перевірки ВАО АЕС-МЦ, вперше у світовій практиці – обмінна партнерська перевірка ВАО АЕС-ПЦ, сертифікаційні аудити, інспекційні перевірки Міжнародного Страхового ядерного пулу та Держатомрегулювання. В промислову експлуатацію введено електронну систему комерційного обліку електроенергії, систему сейсмічного моніторингу, впроваджено систему RODOS, введено в дію ЛЕП «РАЕС – п/с «Київська», розпочато будівництво комплексу з переробки радіоактивних відходів, на електростанції відкрито представництво ВАО АЕС-МЦ та містечко військової частини №3045 з охорони та оборони РАЕС. Одним зі значних досягнень колективу рівненських атомників було визнання РАЕС – кращою АЕС за напрямком культури безпеки. За останнє п’ятиріччя значно розвинуто соціальну інфраструктуру міста-супутника електростанції: здійснено наймасштабніший капітальний ремонт плавального басейну «Енергетик», завершено будівництво будинку покращеного планування для атомників, покращено умови відпочинку на РОК «Біле озеро». За сприяння та безпосередньої участі Павла Яремовича реалізовано також й безліч соціальних заходів, спрямованих на підтримку позитивного іміджу атомної енергетики в Україні та розвиток держави в цілому: вело- та мотопробіги, флешмоби та благодійні акції, культурно-освітні та екологічні проекти локального, національного та міжнародного рівнів.

За 1826 днів на посаді генерального директора Рівненської АЕС Павло Павлишин вбачає позитивні зміни не лише у роботі енергогенеруючого підприємства, але й собі самому. «Час – це відмінний вчитель, який винагороджує нас безцінним досвідом. Іноді маленькі перемоги є більш значущими для руху вперед, головне це, починаючи з себе – прагнути до позитивних змін, кращого та безпечного майбутнього», – зазначає Павло Яремович.

www.rnpp.rv.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

znimok-ekrana-2018-05-21-16-44-12

Перегони на Хомецькій-2018 – Вараш (відео)

Facebook Twitter Google+ WhatsApp Viber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X