Home / Новини РАЕС / «Постфукусімські» заходи Рівненська АЕС виконує за графіком

«Постфукусімські» заходи Рівненська АЕС виконує за графіком

dsc_0331-2Безумовним пріоритетом діяльності Рівненської АЕС завжди була і є безпечна експлуатація. Нині на підприємстві виконується Комплексна (зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ), яка затверджена КМУ та розрахована на період до 2020 року.

Також в рамках КзПБ виконується комплекс додаткових заходів Національного плану дій за результатами «стрес-тестів» щодо підвищення безпеки, які спрямовані на попередження та/або зменшення наслідків важких аварій з пошкодженням активної зони реактора, так звані «постфукусімські» заходи.

З кінця 2014 року на РАЕС працює робоча група з питань реалізації заходів з підвищення безпеки експлуатації українських АЕС з урахуванням уроків аварії на АЕС Фукусіма. Контроль стану, ходу та термінів реалізації «постфукусімських» заходів на усіх чотирьох блоках електростанції здійснює заступник генерального директора з капітального будівництва – начальник управління капітального будівництва Сергій Куроєдов. Також щомісяця під його головуванням та за участі фахівців електростанції з метою обговорення та коригування «постфукусімських» заходів на РАЕС проходять засідання робочої групи.

За словами заступника начальника відділу модернізації та реконструкції Єгора Кузьмича, Рівненська АЕС усі «постфукусімські заходи» виконує вчасно, дотримуючись графіків. В рамках КзПБ на сьогоднішній день на підприємстві вже реалізовано 17 таких заходів.

www.rnpp.rv.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

znimok-ekrana-2018-05-21-16-44-12

Перегони на Хомецькій-2018 – Вараш (відео)

Facebook Twitter Google+ WhatsApp Viber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X