Home / Новини РАЕС / На РАЕС триває підготовка до повторної місії ВАО

На РАЕС триває підготовка до повторної місії ВАО

50578373

Проведена у жовтні-листопаді минулого року перевірка Рівненської атомної електростанції експертами Паризького центру ВАО АЕС визначила ряд позитивних практик для поширення їх на інших АЕС. Також міжнародними спеціалістами були окреслені й «області для покращення», тобто питання, які потребують вдосконалення для доведення їх до рівня, прийнятного у світі. Усунення зауважень та втілення рекомендацій має відбутися до проведення повторної перевірки ВАО АЕС.

Отримано пропозицію від керівництва регіонального центру ВАО АЕС щодо дати проведення повторної партнерської перевірки (ППП) ВАО АЕС на РАЕС, за попередньою домовленістю вона відбудеться у жовтні 2018 року. Увага команди експертів ППП ВАО АЕС буде спрямована на перевірку поточного стану областей для покращення (ОДП) у відповідності до критеріїв ВАО АЕС, проведення оцінки стану виконання рекомендацій SOER (досвід експлуатації) і визначення прогресу в ознаках культури ядерної безпеки. Підготовка до ППП ВАО АЕС носить плановий характер. За коментарем начальника служби забезпечення якості Віктора Саворони, за кожним напрямком перевірки призначені відповідальні особи, загальне керівництво здійснює головний інженер – перший заступник генерального директора Павло Ковтонюк. Також призначено робочу групу під головуванням заступника генерального директора з якості та управління Віктора Кравця.

Як зазначив голова робочої групи, заступник генерального директора Віктор Кравець, для усунення зауважень партнерської перевірки ВАО АЕС-ПЦ – 2016 розроблено перелік коригуючих заходів, який наразі проходить погодження в регіональному центрі ВАО АЕС. Встановлено процедуру контролю за їх виконанням. Робочою групою визначено основні питання, терміни їх виконання, достатність ресурсів. Стан виконання заходів контролюється за допомогою автоматизованої системи управління документацією АСУД, де відслідковується кожен етап конкретного заходу, відтак кожного дня є оперативна інформація за кожним напрямком. За словами Віктора Кравця, кращому виконанню заходів сприятиме і запланована на наступний рік місія технічної підтримки ВАО АЕС за темою «Менеджер на об’єкті».

Під час обговорень підготовки чи підсумків перевірок РАЕС міжнародними експертами, спеціалістами Компанії, генеральний директор Павло Павлишин завжди підкреслює незмінну позицію – повна відкритість з боку рівненських атомників, відвертий чесний діалог та співпраця. Саме такий підхід дає можливість розвиватись та рухатись вперед.

www.rnpp.rv.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

znimok-ekrana-2018-05-21-16-44-12

Перегони на Хомецькій-2018 – Вараш (відео)

Facebook Twitter Google+ WhatsApp Viber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X