Home / Новини РАЕС / На РАЕС триває перевірка готовності підприємства до роботи в осінньо-зимовий період

На РАЕС триває перевірка готовності підприємства до роботи в осінньо-зимовий період

2017-10-10-14-46_dsc_9809

На майданчику Рівненської АЕС розпочала роботу комісія ДП «НАЕК «Енергоатом» з перевірки готовності підприємства до роботи в осінньо-зимовий період (ОЗП) 2017-2018 рр., яка триватиме з 10 по 13 жовтня. До складу комісії увійшли фахівці дирекції з нагляду за безпекою Компанії та інспектор державної інспекції з експлуатації електричних станцій та мереж.

Стан готовності РАЕС до роботи в ОЗП представники комісії оцінюватимуть за шістьма основними напрямками: підготовка технологічного устаткування, трубопроводів, арматури; підготовка електротехнічного обладнання; підготовка внутрішніх систем опалення, теплопостачання, вентиляції; підготовка будівель, споруд і підземних комунікацій; підготовка персоналу, проведення інструктажів, забезпечення спецодягом; підготовка транспорту і засобів пожежогасіння.

Підготовка до зими на РАЕС традиційно розпочалась ще навесні. У її рамках було розроблено організаційно-технічні заходи із 122 пунктів на загальну суму 2 млн. 309,2 тис. грн. Такожокремим розділом було передбачено 265 тисяч грн. на заходи з підготовки об’єктів соцкультпобуту до роботи в ОЗП

«У ході перевірки комісія оцінюватиме готовність РАЕС та її персоналу до роботи в екстремальних погодних умовах, зокрема під час морозів та хуртовин. Фахівці перевірятимуть готовність електричного обладнання, план протиаварійного реагування та порядк взаємодії з відповідними службами міста-супутника у випадку виникнення аварійних ситуацій, цілісність покрівель та віконних рам, повітряних заслонів, кількість протиожеледних і паливних матеріалів, запасів теплого спецодягу, взуття та засобів індивідуального захисту. А щодо персоналу електростанції – його підготовку до роботи в ОЗП, – прокоментував начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки НАЕК «Енергоатом» Олександр Григоренко. – Окрім того, значну увагу буде приділено питанню освоєння виділених коштів Рівненській АЕС в рамках підготовки до зими».

За результатами перевірки буде складено акт готовності Рівненської АЕС до роботи в ОЗП 2017-2018 років, який в подальшому буде направлений на розгляд в НАЕК «Енергоатом».

www.rnpp.rv.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

2090551

Термін експлуатації блока №3 Рівненської АЕС продовжили ще на 20 років (відео, фото)

Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) продовжила термін експлуатації блока №3 Рівненської АЕС понад проектний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X