Home / Новини РАЕС / На РАЕС триває активна підготовка до осінньо-зимового періоду

На РАЕС триває активна підготовка до осінньо-зимового періоду

На об’єктах Рівненської АЕС активно реалізовується Програма підготовки до роботи в осінньо-зимовий період (ОЗП) 2017/2018 років. Цьогоріч вона включає 122 організаційно-технічних заходи, на впровадження яких передбачено 2 мільйони 309 тисяч 200 гривень.

2017-08-03-15-30_292

У рамках підготовки до ОЗП на РАЕС заплановано здійснити підготовку технологічного та електротехнічного обладнання, трубопроводів, арматури, внутрішніх систем опалення, тепловодопостачання, вентиляції, освітлення, обстеження й підготовку підземних комунікацій, транспорту, усіх будівель та споруд, що включає їх утеплення, скління і відновлення покрівель. Також передбачено провести підготовку персоналу, забезпечення спецодягом, інструктажі та тематичні тренування, пов’язані з проходженням осінньо-зимового максимуму навантаження.

На сьогоднішній день у повному обсязі виконано 29 заходів, що складає 24% від загального переліку. Заходи щодо підготовки об’єктів соцкультпобуту реалізовано на 20%. На 70% виконані роботи з ремонту покрівель та скління віконних рам, на 65% – з теплоізоляції.

Зокрема серед повністю виконаних робіт – ремонт трубопроводів хімічних реагентів та їх теплових супутників на технологічних естакадах хімцеху та ремонт теплового супутника трубопроводу вапняного молока на естакаді трубопроводу від ОДК до складу вапна. Здійснено ремонт обладнання станції підживлення тепломережі блоку №3. На блоках №№ 3,4 виконуються роботи з очищення поверхонь нагріву трубних частин підігрівачів мережевої води та ремонту баків-акумуляторів теплової мережі і насосів відкачування конденсату гріючої пари.

2017-08-03-15-58_remont_vikon_v_ptu

 

З метою утеплення та теплозбереження у готелі «Вараш», санаторії-профілакторії та професійно-технічному училищі замінено вікна та віконні блоки. Окрім того, в повному обсязі здійснено підготовку внутрішніх систем опалення, тепловодопостачання, вентиляції та освітлення в навчально-тренувальному центрі.

Від загальної суми, яка передбачена на підготовку до зими вже освоєно 1 мільйон 418 тисяч 98 гривень, що становить 61%. Загалом найбільш затратними видами робіт є такі заходи, як ремонт покрівель (860 тис. грн.), скління віконних рам (293 тис. грн.), ремонт вентиляційних систем (107 тис. грн.) та опалювальних приладів (96 тис. грн.). Також заплановані витрати у розмірі 200 тисяч гривень на закупівлю протиожеледних матеріалів.

«Для забезпечення стабільної роботи обладнання енергоблоків Рівненської атомної електростанції в умовах сезонного зниження температури реалізовується значний комплекс спеціальних заходів,  коментує заступник начальника виробничо-технічної служби (ВТС) РАЕС Олександр Адамович, – У ході цьогорічного підготовчого до ОЗП періоду простежується позитивна динаміка виконання запланованих завдань, якісне та вчасне виконання яких постійно контролюють спеціалісти ВТС».

Реалізувати цілком усі заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період на Рівненській АЕС заплановано до 25 вересня, стан виконання яких під час двох внутрішніх перевірок оцінюватимуть фахівці служби відомчого нагляду та пожежної безпеки РАЕС. А у жовтні стан готовності електростанції до роботи в ОЗП 2017-2018 років перевірятиме комісія ДП «НАЕК «Енергоатом» за участі представників Державної інспекції з експлуатації електростанцій та мереж.

www.rnpp.rv.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

2090551

Термін експлуатації блока №3 Рівненської АЕС продовжили ще на 20 років (відео, фото)

Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) продовжила термін експлуатації блока №3 Рівненської АЕС понад проектний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X