Home / Новини РАЕС / Молодь РАЕС виборола срібло на ХІІІ конкурсі КВН Організації молоді Атомпрофспілки (фото)

Молодь РАЕС виборола срібло на ХІІІ конкурсі КВН Організації молоді Атомпрофспілки (фото)

Команда КВН Організації молоді Первинної профспілкової організації Рівненської АЕС «Перли з Полісся» зайняла друге місце на ХІІІ конкурсі КВН Організації молоді Атомпрофспілки (ОМА) та привезла додому ексклюзивний кубок.

2018-05-08-15-29_perly_z_polissya

Конкурс КВН ОМА проходив з 28 квітня до 1 травня в місті Енергодар (Запорізька область). Учасниками стали п’ять команд: «Перли з Полісся» (ВП РАЕС), «Ремонту не подлежит» (ВП ЮУАЕС), «3D-формат» (ДСП ЧАЕС), «ДіКапріо» (ДП «СхідГЗК») та минулорічні переможці «Энергодарские борзые» (ВП ЗАЕС та ВП «Атоменергомаш»). У складі команди «Перли з Полісся» молоді працівники Рівненської АЕС: Тетяна Батейко та Тетяна Сачук (ЦДтаРАВ), Євгеній Бураков (ТЦ-1), Андрій Скоклюк (ЦРБ), Анатолій Ляшок (СКМ), Роман Микитів (ЦРТР ЕРП), Дмитро Киричик (ЦТАВ) та Василь Ковальчук (ЦВПМ ЕРП).

Цьогорічний конкурс КВН проходив під загальною темою «Щасливі разом», а також включав насичену програму для її учасників. Молоді енергетики побували на екскурсії в Музеї трудової слави Запорізької АЕС, відкрили виставку робіт переможців ІІІ-го фотоконкурсу ОМА, поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам. Більшість з рівненських атомників вперше побували у місті-супутнику ЗАЕС, тож враження від поїздки були незабутні.

Сама гра традиційно складалась з трьох етапів: «Привітання», «Розминка» та «Музичне домашнє завдання». До складу журі увійшли: голова ОМА Павло Олещук, генеральний директор ЗАЕС Олександр Остаповець та голова профкому електростанції Микола Захаров, генеральний директор Атоменергомашу Олександр Маслюков та інженер підприємства Олена Курило. Члени журі відзначили, що під час своїх виступів команди не лише веселили публіку, а й піднімали гострі соціальні теми, майстерно використовували власний життєвий досвід, обігрували політичні реалії і професійне життя.

2018-05-08-15-29_molod_raes_u_misti-suputnyku_zaes_energodari

За результатами цьогорічного конкурсу молодь РАЕС здобула почесне друге місце. Щоправда у підсумку вони набрали однакову суму балів з «ДіКапріо» – 15, однак, відповідно до правил конкурсу, перемогу присуджено команді-суперниці, яка здобула більше балів на етапі-імпровізації «Розминка».

Як відзначає капітан команди «Перли з Полісся» Тетяна Батейко, минулого року рівненські атомники посіли у конкурсі четверте місце, тож до конкурсу в Енергодарі вони готувалися дуже ретельно. «Я на сто відсотків задоволена результатом, – поділилась Т. Батейко. – Найважливіше те, що зовсім незнайомі люди з іншого регіону так щиро сміялися з наших жартів і так тепло прийняли насТож дякуємо організаторам та усім учасникам за чудову гру, а нашим вболівальникам, друзям та рідним – за  підтримку».

XIV конкурс КВН ОМА пройде наступного року у місті команди-переможця Жовті Води (Дніпропетровська область), – пише www.rnpp.rv.ua.

Про Varash Info

Читайте також...

2019-01-09_12-11_2018-03-03-16-25_28577683_619875168344169_605378000273009368_n

Настала пора ковзанів і клюшок: на спорткомплексі Ізотоп залили каток (відео, фото)

На базі спортивного комплексу Рівненської АЕС «Ізотоп» стартував сезон зимових розваг – відкрито першу цьогоріч …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X