Home / Новини РАЕС / Голова ВАО АЕС Жак Регальдо вручив високу нагороду Павлу Павлишину

Голова ВАО АЕС Жак Регальдо вручив високу нагороду Павлу Павлишину

14 листопада в центральному офісі НАЕК «Енергоатом» очільник ВАО АЕС Жак Регальдо вручив генеральному директорові Рівненської АЕС Павлу Павлишину нагороду Всесвітньої асоціації операторів АЕС за особистий внесок у забезпечення ядерної безпеки.

2017-11-17-16-38_dsc08776

Генерального директора Рівненської АЕС Павла Павлишина відзначено спеціальною нагородою «WANO NUCLEAR EXCELLENCE AWARD 2017» за особливі досягнення в атомній енергетиці. Нагорода свідчить про значний внесок керівника РАЕС у загальну безпеку світової ядерної промисловості, розвиток культури безпеки в атомній галузі та визнання його лідерського внеску в розвиток високих стандартів світової атомної енергетики.

Нагорода «WANO NUCLEAR EXCELLENCE AWARD» була заснована у 2002 році з ініциативи Голови Ради Керуючих ВАО АЕС Зака Пейта. Вручається ця нагорода раз на два роки особам, які зробили значний внесок у розвиток ядерної галузі та в забезпечення успішної роботи атомних електростанцій, що експлуатуються організаціями-членами ВАО АЕС. За час існування нагороди її отримали лише 59 осіб.

Процедура номінування відбувається в декілька етапів: спочатку відбувається висування кандидата, далі проводиться розгляд кандидатів на регіональному рівні та дається рекомендація щодо присудження нагороди та остаточне рішення приймається спеціальною комісією, до якої входять представники всіх регіональних центрів, під головуванням виконавчого директора ВАО АЕС. Номінант повинен бути прихильником принципів культури безпеки, прозорості, відкритості та відданості принципам Асоціації, а також володіти реформаторськими лідерськими якостями та відкритістю до інноваційних рішень. Важливим фактором є активна позиція, досвід, та участь в діяльності ВАО АЕС – партнерських перевірках, корпоративних та місіях технічної підтримки, роботі комісій та виборчих органів ВАО АЕС.

Під час вручення унікальної нагороди голова ВАО АЕС Жак Регальдо підкреслив, що нинішні показники розвитку Рівненської АЕС, високий рівень безпеки підприємства – беззаперечний внесок генерального директора РАЕС Павла Павлишина «Ця нагорода демонструє визнання Вашого особистого внеску в підвищення безпеки експлуатації атомних електростанцій, вона уособлює визнання Ваших досягнень всесвітнім атомним співтовариством».

Дякуючи за нагороду, генеральний директор РАЕС Павло Павлишин зазначив: «Безумовно, мені дуже приємно, адже це визнання світового рівня. Однак, ця нагорода – не тільки моя особиста заслуга. За нею стоїть велика щоденна праця колективів Рівненської АЕС та НАЕК «Енергоатом».

Довідка:

Минулого року Рівненська АЕС стала першою серед атомних електростанцій світу, де відбулася обмінна партнерська перевірка, яку здійснили експерти Паризького центру ВАО АЕС. Підсумки перевірки підтвердили високий рівень безпеки РАЕС та прагнення персоналу удосконалювати свій професіоналізм.

www.rnpp.rv.ua

Про admin

Читайте також...

skrynshot-2018-10-08-08-37-35

Інтерв’ю Г. М. Муляра – директора з кадрів та соціальних питань ДП “НАЕК “Енергоатом” (відео)

Facebook Twitter WhatsApp Viber Facebook Messenger

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X