Home / Новини РАЕС / Генеральному директору РАЕС вручено високі нагороди (відео)

Генеральному директору РАЕС вручено високі нагороди (відео)

Відзнакою НАЕК «Енергоатом» – «Відмінник атомної енергетики» та галузевою заохочувальною відзнакою – Почесною грамотою Міністерства енергетики та вугільної промисловості України нагороджено генерального директора Рівненської АЕС Павла Павлишина.

2017-08-04-09-20_9989

Почесну грамоту Міненерговугілля генеральному директору РАЕС вручив директор департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Григорій Плачков, зачитавши накази міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика про нагородження керівників НАЕК «Енергоатом».

Президент Компанії Юрій Недашковський, вручаючи Павлу Павлишину нагороду, відзначив його вагомий особистий внесок у забезпечення сталої роботи атомної енергетики України, значні трудові досягнення та високий професіоналізм.

Павло Павлишин очолює Рівненську АЕС вже понад 5 років, а його загальний стаж на підприємстві перевищує 25 років. На РАЕС був направлений як молодий спеціаліст після закінчення профільного вишу – Одеського політехнічного інституту за спеціальністю «Атомні електростанції та установки». За часи роботи пройшов шлях від робітничої посади до керівника підприємства.

За останні роки РАЕС по праву посідає чільне місце в атомно-енергетичній галузі, на електростанції активно реалізуються передові технології, впроваджуються автоматизовані комплекси, здійснюється електронна систематизація процесів. За особистою ініціативою генерального директора РАЕС проводиться багато соціальних та спортивних заходів, також він підтримує різнопланові молодіжні проекти. Кредо Павла Яремовича – «Рухатись вперед!» відчуває кожен працівник електростанції, бачачи позитивні зміни на підприємстві, відчуваючи себе часткою могутнього колективу, якому під силу завдання будь-якої складності.

Знайшли помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter, або натисніть посилання

Про admin

Читайте також...

2090551

Термін експлуатації блока №3 Рівненської АЕС продовжили ще на 20 років (відео, фото)

Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ) продовжила термін експлуатації блока №3 Рівненської АЕС понад проектний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X