Home / Блог / Відгук про нову книгу (фото)

Відгук про нову книгу (фото)

Тільки нещодавно до мене потрапила книга «Открыла дверь мечты», подарунок автора, Раїси Іванової   – це новонароджена дитина в житті поетеси. Довгий, тернистий шлях пройшла наша землячка до своєї мети.

img_0759

Перша зустріч з поетесою відбулася ще в далекому 1995 році в моєму рідному садочку № 5. На зустріч прийшли колеги та діти. Серед поетів, які читали свої вірші, були Олександр Бурдейний ( м. Київ ), Сільвестр Матвійчук, Анатолій Грес.

Ще тоді Іванова виділялась своєю неординарністю. Її поезія пронизана любов’ю до природи та всього прекрасного. Раїса Максимівна робила фотографії з усіх   зустрічей, які я проводила в ЗОШ №1, 2, в «ГАМІ» з участю дітей. Поетеса має ще одне улюблене заняття – вирощує кімнатні квіти та із задоволенням дарує їх друзям. Незмінний член «Орхідеї». Сотні поезій та фотографій подаровані «орхідеївцям».

На сьогоднішній день їх можна передивитись на сайті Раїси Максимівни.

Мабуть, ця любов до поезії та фотографії об’єднала нас як друзів. На фоні такої творчості було написано багато пісень нашою землячкою Оксаною Якубовською. Вони прославляли наше місто в ті роки на конкурсах та фестивалях. Звучали на радіопередачах з міста Києва. А саме: «Полісяночка» – поезія Анатолія Греса, «Дорогі ви мої Українці», «Сповідь любові – поезія Лариси Сай, «Мечты» – Галини Мухачевої.

Дорогий читачу, знайди час, щоб познайомитись з поезією Іванової Р.М. В книзі є вірші про природу, дитяча виховна поезія. Любов до природи поєднується з філософією.

Нарешті здійснилися пророцтва С.Матвійчука – «Ще прийде до нас духовності літо, бо зійшли на землю з неба Аеліти, Аеліти, щоб не відбувалося в цьому гріховному світі, будь завжди такою, як ти є».

Книга Раїси Іванової «Открыла дверь мечты» вийшла за сприяння та підтримки народного депутата України Василя Яніцького, Світлани Пашко, Ірини Шаровської.

                                      Надія Лопухова, пенсіонер

Про Varash Info

Читайте також...

tytulka

Профілактика ботулізму

Ботулізм – гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X