Home / Блог / Топ-5 вакансій з найбільшими зарплатами у Києві?

Топ-5 вакансій з найбільшими зарплатами у Києві?

Столичні роботодавці готові найбільше платити інженерам з комп’ютерних систем, фахівцям зі зв’язків з громадськістю та пресою, програмістам, директорам з маркетингу, а також начальникам лабораторій з контролю виробництва і будівельним інженерам.

Про це повідомили в Київському міському центрі зайнятості (КМЦЗ).

За даними бази вакансій КМЦЗ, найвищу зарплатню — 35 тис. грн сьогодні в Києві пропонують комп’ютерним інженерам. Далі, в міру зниження, йдуть прес-секретарі — 25 тис. грн, прикладні програмісти — 24,5 тис. грн, маркетингові директори — 23 тис. грн. Замикають “п’ятірку” найдорожчих одразу дві професії – начальник лабораторій з контролю виробництва та інженер з технічного нагляду на будівництві, які можуть розраховувати на зарплатню у 20 тис. грн.

При цьому “найдешевші” на сьогодні професії в столиці — крановий електрик, бетоняр, радник, начальник планово-економічного відділу (економіст) та менеджер на автомобільному транспорті – “коштують” лише трохи менше 15 тис. грн.

professions

Станом на 1 квітня 2019 року в Києві зареєстровано 8,5 тисячі безробітних осіб. При тому, що вільних вакансій значно більше – 12,1 тис. одиниць. Середня зарплатня за оголошеннями у вакансіях становить 7433 грн.

Найбільша частка пропозицій від роботодавців, майже 29%, потрапляє у зарплатний діапазон 7-10 тис. грн.

Ñëàéä 1

Найдефіцитнішими професіями нині є водії автотранспортних засобів, прибиральники приміщень, двірники, а також інші фахівці.

Про Varash Info

Читайте також...

Ремонт з ЛісІнвест – екологічно, сучасно та економно

Будуючи будинок, дачу, баню, сауну чи просто розпочинаючи ремонт, українці з кожним днем все більше …

3 коментарі

  1. Это з/п пятилетней давности как для Киева… уже нечем удивить (в плане новостей) печатаете эрунду…. так нового материала попросту у вас нет или желания….

  2. Я з Вараша

    Для контраста покажите топ вакансий в нашем городе. Даже не топ было бы интересно посмотреть. Предприниматели минималку предлагают, а остальное в конверте.

  3. Асьолік

    Ну ви покажіть для порівняння якиу роботу пропонують поляки або чехи і яка зарплатня. Покажіть ціни на основні статті витрат громадянина і яке співвідношення доходи/витрати. Це більш цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X