Home / Блог / Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті (фото)

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті (фото)

Близько 50 відсотків від загальної кількості пожеж, котрі виникають в Україні, трапляються саме у житловому секторі. Їх причинами зазвичай стає необережне поводження з відкритим вогнем, порушення правил експлуатації електропобутових приладів, приладів пічного опалення та інших обігрівальних приладів на рідкому, твердому паливі та газу.

01

З метою недопущення виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу шляхом пожежно-профілактичних відпрацювань населених пунктів з врученням пам’яток та іншої наглядної протипожежної агітації.

Разом з тим, відповідна робота проводиться й через телебачення, радіо, друковані видання (журнали, газети), Інтернет-видання. Саме тому, аби запобігти виникненню пожеж Вараський міський сектор Головного управління ДСНС України у Рівненській області звертається до мешканців міста та небайдужих громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті, не залишати дітей наодинці вдома, навчати її обережному поводженні з вогнем, адже будь-яку пожежу краще попередити, ніж ліквідовувати її наслідки.

 

Вараський міський сектор

Головного управління ДСНС

України у Рівненській області

Ігор Шевчук

Про Varash Info

Читайте також...

78595

НКРЕКП розробила рекомендації для забезпечення потреб держави або територіальної громади стосовно закупівлі електричної енергії на 2019 рік (фото)

  НКРЕКП розробила рекомендації для забезпечення потреб держави або територіальної громади стосовно закупівлі електричної енергії …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X