Home / Блог / Про намір здійснити зміну тарифів

Про намір здійснити зміну тарифів

bezymyannyy

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012р. Кузнецовське міське комунальне підприємство інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання; послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню; послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів.

Тарифи, що діють на теперешній час в місті, були встановлені НКРЕКП у 2014 році за розрахунками та цінами 2014 та початку 2015 років та не відповідають економічно обґрунтованим витратам підприємства.

Основні причини зміни тарифу: індекс інфляції споживчих цін за 2015 рік склав 143,3%, за 2016 рік – 112,4%, за січень – жовтень 2017 року – 111,5 %, збільшилися витрати на оплату праці відповідно до законодавства України з 01.12.2017 року, ціни на паливо-мастильні матеріали зросли на 45%.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються упродовж двох тижнів, в письмовій формі або на електронну адресу підприємства КМКП (kuzn_mkp@ukr.net). 

Додаток:

–   розрахунок тарифу на теплову енергію;

–  пропоновані для схвалення тарифи на послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення;

–  пропоновані для схвалення тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ та інших споживачів;

–   лист НКРЕКП №11125/21/7-17 від 25.10.2017 про передачу ліцензійних справ;

–   розрахунок структури собівартості та тарифів на послуги з централізованого опалення та ГВП для категорії споживачів населення.

Вараська міська рада

Про admin

Читайте також...

01

З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 218 осіб (фото)

1 тис. 218 громадян – саме стільки наших співвітчизників загинуло на пожежах в Україні з …

4 Коментарі

 1. Ослопас Прибалтійський

  Вартість комунальних послуг повинна складати фіксований відсоток від доходу офіційно працюючого по трудовому договору громадянина а краще пенсіонера, і ніяк інакше, це повинно чітко регулюватись. Якщо цього не буде, ціна послуг запросто може перевищити доходи громадянина і тоді просто буде рости заборгованість, накладатись пені-штрафи. Самий кращий вихід із ситуації – перевести квартирний сектор на автономне опалення кожної квартири. Тоді убьєм 2 зайця – людина вимушена буде боротись за енергозбереження свого житла і заставим працювати тунеядців – всяких алкашів, нариків, вони ж теж тепла хочуть.

  • Олексій

   Брєд собачий…і як по твоєму у кузнецовську має бути індивідуальне опалення…

 2. Комунальні тарифи на теплову енергію вже були переглянуті у 2016 році відпровідно до Постанови Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП ) №1541 від 08.09.2016 року «Про встановлення тарифів на теплову нергію, її транспортування, постачання для потреб населення Кузнецовському Міському Комунальному Підприємству» і установила тарифи на теплову енергію, її транспортування, постачання для потреб населення, та Постановою № 1528 від 08.09.2016 «Про внесення змін до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 1171 від 31.03.2015 року».

 3. Валентин

  Дуже дорогі комунальники, якщо ви перерахуєте все те, що повинні були нам надати протягом весни, літа та частково осені в якості так названої гарячої води, то ви повинні ще всім готівкою видати по пару десятків гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X